Додому » Новини » Міністерство цифрової трансформації України інформує

Міністерство цифрової трансформації України інформує

Найближчим часом запускаємо новий цифровий сервіс — е-лікарняні. Сьогодні прийнято відповідну постанову на засіданні Кабміну. Ця послуга мінімізує корупційні ризики, полегшить життя і лікарям, і пацієнтам.Охорона здоров’я є сферою з найбільшою кількістю довідок, їх десятки. Звісно, усі вони паперові. А переведення лікарняних в онлайн стане фундаментом до впровадження режиму “без паперів” у медичній сфері.
Листок непрацездатності — це найпоширеніша довідка в Україні, яку часто підробляють за домовленостями. Щорічно держава фінансує понад 6 млн лікарняних на загальну суму більше 18 млрд грн. А запуск е-лікарняних матиме значний антикорупційний ефект.
До того ж це буде зручно для лікарів, які формуватимуть медичні висновки в онлайні — через електронну систему охорони здоров’я. Це дуже важливо під час пандемії, зважаючи на завантаженість медпрацівників.
Мінцифра готує цифровий продукт спільно з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством соціальної політики, Міністерством фінансів, Фондом соцстрахування, Пенсійним Фондом та НСЗУ. Мінцифрою було підтримано цільову модель та отримано фінансування для реалізації проєкту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .


Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: