Для цього Мінекоенерго затверджено відповідний паспорт бюджетної програми, а Держенергоефективності розпочато процедуру укладання договорів із державними банками.
Як і в попередні роки, у рамках програми українські родини зможуть отримати від держави фінансову допомогу у вигляді відшкодування:
20% суми кредиту – на встановлення твердопаливних котлів (35% – для субсидіантів);
35% – на енергоефективні заходи у приватних будинках;
від 40% до 70% – для ОСББ.

Також у цьому році учасники програми можуть одержати подвійну та навіть потрійну компенсацію: не лише з державного, а й з місцевого бюджетів. Для цього спільно із Агентством розроблено та вже працюють 128 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів». Загальна сума їхнього фінансування у цьому році сягає майже 150 млн гривень.
Скориставшись такими програмами та впровадивши енергоефективні заходи, родини зможуть заощаджувати в середньому від 30% до 50% на комунальних послугах.
У цьому вже переконалися близько 750 тис. родин, які залучали «теплі кредити» у 2014-2019 роках. Загалом, за 5 років усі учасники інвестували в енергоефективність власного житла близько 8,3 млрд грн та отримали близько 3 млрд грн відшкодування від держави.
Тож, долучайтеся до енергоефективності, утеплюйте оселі та заощаджуйте на комунальних рахунках!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.