Спортивні команди Теплодарська ДЮСШ. Футбольна першість

Зіграно III тур відкритої зимової першості «Біляївської футбольної ліги»  8*8 у 2-х вікових групах, в якій приймають участь вихованці тренера-викладача Віталія ДРЕВАЛЯ.

Гарну гру показали юні футболісти 2015-2014 р.н. Вони розгромили  ровесників з команди «Дністровець-2» з рахунком 8:0!

Голи забивали  Дмитро СУШКО, Артем АНДРЕЄВ, Арсеній КАСАП, дубль Антона КАСАПА і хет-трик Стаса МАКЕЄВА. Молодці!

А ось юні  гравці 2010-2012 р.н. грали  з командою Великоплоского. Перший тайм  за нами – 3:1. Голи забили Дмитро СУШКА і дубль Дмитра ЮХИМЕНКА. Але в другому таймі суперники показали себе краще, рахунок матчу 3:5.

Батьки і юні спортсмени  висловлюють подяку депутату Теплодарської міської ради Андрію СУРЖЕНКО  за сприяння поїздки в м.Біляївка!

Теплодарська міська рада, відділ освіти, культури, молоді та спорту, адміністрація Теплодарської ДЮСШ вітає тренера і вихованців  з високими спортивними результатами!