ЗВІТ про здійснення періодичного відстеження результативності регуляторного акту « Про затвердження Правил торгівлі на ринках”

  1. Вид регуляторного акту: рішення Теплодарської міської ради.
  2. Назва: „Про затвердження Правил торгівлі на ринках”
  3. Дата прийняття: 18 грудня 2003 року
  4. Номер: 195-ХХІV
  5. Назва виконавця заходів з відстеження: відділ соціально-економічного розвитку.
  6. Цілі: упорядкування організації та здійснення торгової діяльності на ринках.
  7. Строки виконання заходів з відстеження:03.2022р -01.04.2022р.
  8. Тип відстеження: періодичне.
  9. Методи одержання результатів відстеження: дані адміністрації ринку, опитування респондентів,
  10. Кількісні та якісні показники результативності регуляторного акту:

У м.Теплодар на сьогодні функціонує  один ринок – МПП «Дністер», який налічує  близько 60 торгових  місць для реалізації продукції, переважно с/г виробництва ( ряди). Також на ринку розташовані магазини та павільйони з продажу продовольчих та непродовольчих товарів. Адміністрація ринку укладає угоду про оренду торгового місця з суб’єктами господарської діяльності.  На ринку „Дністер”  кількість укладених угод  дорівнює кількості магазинів та павільйонів на ринку. Угоди укладаються щорічно, опитувані суб”єкти господарської діяльності знайомі з „Правилами торгівлі на ринках”, особливо з тією частиною, яка стосується їх спеціалізації. На ринку існує  лабораторія ветеринарної експертизи, ринок відповідає санітарним нормам, оснащений громадським туалетом з підведеним водопостачанням, але також існують певні порушення торгівлі, а саме – відсутність м’ясо – молочного корпусу, торгівля м’ясною та молочною продукцією здійснюється на рядах, які відведені для реалізації даної продукції.

  1. Заключна частина:

 Аналіз періодичного відстеження свідчить, що рішення Теплодарської міської ради „Про затвердження Правил торгівлі на ринках” є актуальним для подальшого впорядкування організації торгівлі та покращення обслуговування покупців. Але все ж таки великою проблемою є відсутність в місті саме комунального ринку, що надало б можливість самостійно  встановлювати тарифи на надані послуги та їх контролювати, а як наслідок –   зменшення стихійної торгівлі в місті.