ГРАЮТЬ ЮНІ ФУТБОЛІСТИ

В Біляївці поновлено зимову Першість «Біляївської футбольної ліги» з футболу 8×8 серед юнацьких команд у вікових групах 2006-2009 і 2010-2013 років народження. В черговому турі юні футболісти теплодарського «Енергетика» (тренер команди Віталій ДРЕВАЛЬ, представник – Анатолій БАЛАНЮК) грали з командою «Чайка» (с.Холодна Балка).

Наша молодша команда налаштована була записати в свій актив першу звитягу, і вже після першого тайму повела в рахунку – 2:0. Голами відзначилися Михайло Дігол і капітан Артем Караманов. В другій половині гри у безкомпромісній боротьбі лише суперникам вдалося завдати одного влучного удару – теплодарці перемагають – 2:1.

Старша команда теж грала краще суперника, але у футболі є неписане правило: не забиваєш ти – забивають тобі. Наші гравці створили багато гольових ситуацій та не довели до взяття воріт опонента. Ми двічі відігрались (забивали Нікіти – Степовий і Кузик), але за хвилину до кінця матчу помилка воротаря і все – 2:3. Ось такий він, футбол…

Команди і батьки висловлюють ПОДЯКУ Андрію і Наталі СУРЖЕНКАМ за організацію поїздки на змагання!

Наступна гра – в неділю, 27 лютого. Граємо з командою ХФК «J.O.Y», с.Лиманське.