ЧЕРВЕНЬ СПОРТИВНИЙ

Триває навчально-тренувальний процес у Теплодарській дитячо-юнацькій спортивній школі – заняття поєднуються з виступами кращих юних спортсменів у змаганнях різного рангу.

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА.

Відкритий Всеукраїнський турнір в с.Пелагіївка Новобузької громади Миколаївської області став представницьким – участь приймало понад 230 учасників із 18 борцівських центрів України. Теплодарська школа боротьби  була представлена трьома борцями і вихованці тренера-викладача І категорії Володимира Андрійовича Гладуша зарекомендували себе якнайкраще.

Чудово виступив наш найкращий борець кандидат у майстри спорту України Кирило Угрік – у вже вищій ваговій категорії 69кг йому не було рівних: шість поєдинків на килимі – шість перемог! Його приклад наслідував і десятирічний борець Сергій Димитров. Він теж здобув шість перемог і вперше в спортивному житті став переможцем змагань такого рівня! Обоє нагороджені золотими медалями і грамотами. В активі Олексія Димитрова чотири перемоги. Олексій боровся у фіналі і став срібним призером. Молодці!

Нагороди вручав Президент федерації греко-римської боротьби України О.Ю.Сазонов.

Дякуємо сім’ї Димитрових за сприяння поїздки на змагання!

ТАЇЛАНДСЬКИЙ БОКС.

В Одесі проведено Кубок Одеської області з кікбоксингу версії ВТКА. Вихованці тренера-викладача Олександра Анатолійовича Алексійчука також приймали найактивнішу участь.

Переможцями змагань стали п’ять наших юних боксерів – це Ростислав Вітальєв, Кирило Бринза, Олександр Аладінський, Андрій Миргородський і Аднан Аль-Альван. Вони нагороджені золотими медалями. Чудово! Срібні нагороди отримали ще троє учасників – Данило Кузуб’як, Артур Бабій і Олександр Саракул. Бронзова медаль у юного теплодарця Максима Їжака.

Вже оголошено підсумки обласного конкурсу-огляду роботи відділень спортивних шкіл за 2020 рік. Юні боксери Теплодарської ДЮСШ третій рік поспіль стають найкращими на Одещині! В минулому році вони приймали участь у 4-х змаганнях і завоювали 12 золотих, 7 срібних і 7 бронзових медалей. Так тримати!

МІНІ-ФУТБОЛ.

Відбулися два турніри самих юних футболістів – 2010-2014 років народження. Заняття з дітьми проводить тренер-викладач ТДЮСШ Віталій Євгенійович Древаль і є вже перші турнірні здобутки.

Спочатку змагалися в Біляївці. Серед шістьох команд юні теплодарці зіграли дуже добре і пройшли до фіналу. І лише там поступилися, завоювавши срібні медалі і Кубок. Це зробили Артем Андреєв, Андрій Бубін, Михайло Дігол, Артем Ковалів, Стас Макеєв, Макар Марценюк, Артем Москул, Віктор Северенчук, Сергій Смоляренко, Дмитро Сушко і Кирило Чернишов. Треба сказати, що для багатьох із них ці змагання були поки що найвідповідальнішими у житті. Сприяли організації поїздки і палко вболівали за своїх дітей батьки Олександр Москул, Світлана і Роман Северенчуки, Ірина Марценюк, Тетяна Бубіна, Саміна Андреєва, Інна Макеєва – дякуємо за підтримку дитячого футболу.

А ось футбольний турнір до Дня села Троїцьке проводився серед дітей двох вікових груп. І тут юні теплодарці виступили успішно: серед однолітків 2013-2014р.н. стали переможцями, а серед дітей 2010-2012р.н. – фінішували другими. Слід відзначити тут таких гравців, як Артем Москул, Андрій Бубін, Стас Макеєв, Артем Ковалів, Михайло Дігол, Дмитро Сушко і Євгеній Ступак. Дякуємо за вирішення організаційних питань батькам Олександру Москулу, Євгенії Сушко, Ларисі і Євгенію Ковалів.

Наші вітання!

ФУТБОЛ.

Відбулися матчі V туру Першості «Біляївської футбольної ліги» серед юнацьких і дорослих команд. Теплодарські команди (тренер – В.Є.Древаль) грали на виїзді в с.Градениці.

Обидва поєдинки пройшли у дощову погоду, а поле було в’язким і з калюжами. За таких умов прогнозувати результати майже неможливо. Так і сталося: юнаки виграли з рахунком 10:6, а у дорослих зафіксована бойова нічия – 2:2.

Автотранспорт командам надав депутат Теплодарської міської ради, директор ЖЕБП «Наше місто» А.І.Сурженко – ДЯКУЄМО!

Матчі VІ туру пройдуть на міському стадіоні у неділю, 20 червня. Теплодарський «Енергетик» прийматиме команду «Дачне». Юнаки грають о 16.00, а дорослі – о 18.00. Вболівайте за наших!

Щиро вітаємо тренерів-викладачів В.А.Гладуша, О.А.Алексійчука, В.Є.Древаля і їх вихованців з високими спортивними результатами!