Додому » «16 днів проти насильства».

«16 днів проти насильства».

З 25 листопада 2020р. по 10 грудня 2020 р. в Україні проходила щорічна міжнародна акція “16 днів проти насильства”, яка ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, а також захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

Дати початку та завершення акції вибрані не випадково. Вони поєднують заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини. Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю;

5 грудня – Міжнародний день волонтера;

6 грудня – річниця з дня «Монреальської різанини», коли 14 жінок-студенток були вбиті злочинцем лише через те, що “вони були феміністками”;

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Виконавчий комітет Теплодарської міської ради, заклади освіти і культури міста також  приєдналась до цієї акції заради об’єднуючої мети – створення соціального простору, вільного від насильства, збільшення у мешканців розуміння та обізнаності щодо форм насильства.

В рамках акції «16 днів проти насильства» виконавчим комітетом Теплодарської міської ради було розроблено план заходів. В акції прийняли участь Теплодарська загальноосвітня школа, служба у справах дітей виконавчого комітету Теплодарської міської ради, управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Теплодарської міської ради, дошкільні навчальні заклади.

            Теплодарською загальноосвітньою школою проведені класні години на теми: «Толерантність – шлях до миру!», Всеукраїнський урок з нагоди проголошення загальної декларації прав людини «Право, обов’язок, свобода та відповідальність»; тренінги «Вчимося бути толерантними», «Як долати агресію», «Я знаю як спілкуватись в інтернеті», «Формування позитивного образу «Я» і профілактика жорстокого поводження», «Маршрут безпеки»; Он-лайн квест «Ми любимо життя!»; батьківські збори «Родина, закон і школа. Проблема спілкування батьків і дітей, як запобігти насильству в сім’ї»; вернісаж малюнків «Шкільному булінгу скажемо: «Ні!»; тиждень правового виховання до Дня прав людини.

            Дошкільними учбовими закладами міста проведені виховні години: «Бути свідомим!», бесіди у гуртках «Мистецтво жити разом», «Рабство у сучасному світі». Оформлені стенди «Права та обов’язки батьків і дітей», «STOP насильству» тематичні куточки «Справедливість починається з малого».

            Службою у справах дітей проведено бесіду зі старшокласниками «Запобігання насильству в родині»; міський молодіжний онлайн форум «Разом за життя»; вулична акція «Люди не товар»; анонімне анкетування «Взаємини в родині», виставка у бібліотеці  «16 днів проти насильства», виставка – застереження «Розірви коло»; конкурс дитячого малюнку «Великі права маленької людини»; день відкритих дверей у ТГО БС «Наша родина».

            Відділом сприяння зайнятості Біляївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості проведено вебінар на тему «Ризики нелегальної трудової міграції».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: