На головну » №742-ПРР від 30.01.2020 Про внесення змін до рішення Теплодарської міської ради від 12 листопада 2015 року №3-VІІ «Про затвердження персонального складу постійних комісій Теплодарської міської ради сьомого скликання»

№742-ПРР від 30.01.2020 Про внесення змін до рішення Теплодарської міської ради від 12 листопада 2015 року №3-VІІ «Про затвердження персонального складу постійних комісій Теплодарської міської ради сьомого скликання»

У К Р А Ї Н А

 ТЕПЛОДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 П Р О Е К Т    Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про внесення змін до рішення

Теплодарської міської ради від 12 листопада 2015 року

№3-VІІ «Про  затвердження персонального

складу постійних комісій Теплодарської

міської ради сьомого скликання»

 

 

         Відповідно до ч.2 ст.20 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», п.2 ч.1 ст.26,  ст.47, ч.2 ст. 49 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши заяву депутата Теплодарської міської ради Костроміної А.В.., Теплодарська міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до рішення Теплодарської міської ради від 12 листопада 2015 року №3-VІІ «Про  затвердження персонального складу постійних комісій Теплодарської міської ради  сьомого скликання» у частині персонального складу постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, будівництва та архітектури та включити до складу вказаної комісії депутата Костроміну А.В.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності та антикорупційної політики, конфлікту інтересів, правопорядку та соціального захисту населення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: