На головну » №728-ПРР від 10.01.2020р. Про заслуховування інформації начальника Біляївського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, запобігання корупції, охорони громадського порядку на території м.Теплодар

№728-ПРР від 10.01.2020р. Про заслуховування інформації начальника Біляївського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, запобігання корупції, охорони громадського порядку на території м.Теплодар

УКРАЇНА

ТЕПЛОДАРСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

    ПРОЕКТ РІШЕННЯ

  

 

Про заслуховування інформації  начальника Біляївського відділу

поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області  про стан  законності, боротьби зі злочинністю,  запобігання корупції, охорони  громадського порядку на території  м.Теплодар

 

 

Відповідно до рішення Теплодарської міської ради від 23 грудня 2019року №664–VII  «Про затвердження плану роботи Теплодарської міської ради на 2020 рік», керуючись Законом України «Про національну поліцію», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Теплодарська міська рада Одеської області

 

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Прийняти до відома інформацію начальника Біляївського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, запобігання корупції, охорони громадського порядку на території м.Теплодар за друге півріччя 2019 року.
 1. Відділу діловодства, контрою і оргроботи виконавчого комітету Теплодарської міської ради оприлюднити дане рішення відповідно до вимог законодавства.
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності та антикорупційної політики, конфлікту інтересів, правопорядку та соціального захисту населення.

 

 

                                                         Д О В І Д К А                                                                        

про результати службової діяльності Біляївського ВП ГУНП в Одеській області на території в м.Теплодар за 2019 рік.

 

Штатна чисельність співробітників Біляївського ВП ГУНП в Одеській області, які обслуговують адміністративну територію м.Теплодар складає 3 одиниці атестованого складу : оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Біляївського ВП старшого лейтенанта  поліції Нарадько А.С., дільничного офіцера поліції сектору превенції Біляївського ВП капітана поліції Олійника Р.Г. та інспектора з ювенальної превенції Біляївського ВП капітана поліції Коцур І.А.

Разом з цим, було прийнято рішення про патрулювання території м.Теплодар одним нарядом сектору реагування патрульної поліції відділу в нічний час на новому службовому автомобілі «Renault Sandero», який відповідно оснащений.

Впродовж 2019 року робота на території м.Теплодар із забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку проводилась згідно плану основних заходів Біляївського ВП ГУНП в Одеській області .

         За звітний період від мешканців м.Теплодар до поліції надійшло 1043 заяв та повідомлень про злочини і пригоди, які були скоєні на території м. Теплодар, що складає в середньому 2,8 виклику за добу. За результатами реагування працівниками Біляївського відділу поліції по 72, -2,7 % (2017 – 120, 2018 – 74 КП, – 38,3 %) кримінальним правопорушенням прийнято рішення про внесення інформації до Єдиного реєстру досудових розслідувань. По 971 зверненням громадян ознак кримінального правопорушення не встановлено.

По «гарячим слідам» особа працівниками відділу поліції встановлена по 34 кримінальним правопорушенням, що складає 47,2 %.

За результатами проведення досудового розслідування по 4 кримінальним провадженням (ч. 2 ст. 186, ч. 1 ст. 121, ч. 1 ст. 162 та ч.1 ст. 263 КК України) особам вже повідомлено про підозру, 40 кримінальних проваджень закрито на підставі ст.284 КПК України.

         По 28 кримінальним провадженням триває досудове розслідування.

 • ч.1 ст. 345 ( Погроза працівнику правоохороних органів) – 1,
 • ч.1 – 3 ст. 185 ( Крадіжка) – 16 ,
 • ч.3 ст. 190 ( Шахрайство) – 3;
 • ч.3 ст. 289 ( Незаконне заволодіння транспортним засобом) -1 ;.
 • ч.2 ст. 191 ( Привласнення або розтрата майна ) -1 ;
 • ч.2 ст. 186 ( Грабіж) -1 ;
 • ч.1 ст. 286 ( Порушення правил безпеки дорожнього руху)- 1;
 • ч.1 ст.115 ( безвісті зникла особа)-1;
 • ч.1 ст.356 (самоуправство) – 1.
 • ч.1 ст. 367 КК України (службова недбалість) -1
 • ч.1 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами

        Під час перевірки інформації працівниками відділу поліції в лісосмузі біля м.Теплодар та с.Повстанське виявлено схрон боєприпасів (гранати РГД та Ф-1 без запалів в кількості 21 штуки, запали до гранат, більше 4 тисяч патронів різного калібру ).

       Разом з цим затримано жителя м.Біляївка, у якого виявлено та вилучено тротилову шашку циліндричної форми з надписом тротилова шашка 0,75 грам. Зі слів правопорушника вказаний предмет було ним знайдено  в лісосмузі між м.Теплодар та м.Біляївка. За вказаними фактами інформація внесена до ЄРДР та розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 КК України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). В даний час проводиться досудове слідство та встановлюються канали надходження зброї, боєприпасів  та вибухових речовин до нашого регіону. Також проводяться заходи щодо виявлення та документування фактів незаконного обігу наркотиків.

         На території обслуговування м. Теплодар рахується 305 власників одиниць зброї, з них: 189 власників вогнепальної зброї (мисливської гладкоствольної та мисливської нарізної), 39 власників пристроїв травматичної дії та 13 власників газових пістолетів, револьверів.

        За 12 місяців поточного року співробітниками Біляївського ВП перевірено 229 власників зброї за місцем мешкання в м. Теплодар, з них: 37 власників пристроїв травматичної дії, 20 власників мисливської нарізної зброї, 235 власників гладкоствольних мисливських рушниць та 13 власників газових пістолетів, револьверів. В ході перевірок власників зброї за місцем мешкання було виявлено 38 фактів відсутності власників за місцем мешкання, на підставі чого відповідні матеріали були зареєстровані до ЄО Біляївського ВП та інформація стосовно 38 одиниць внесена до ІІПС «Кримінальна зброя».

         Протягом 12 місяців 2019 року було складено 62 протоколів за ст. 192 КУпАП на власників зброї, які мешкають в м. Теплодар.

 

         В продовж звітного періоду співробітниками Біляївського відділу поліції було складено 93 адміністративних протоколів, в тому числі :

– ч.1-6 ст. 130 (Керування ТЗ особами, які перебувають у стані сп’яніння ) – 3 ;

– ст. 173 (Дрібне хуліганство ) – 6 ;

– ч.1,2 ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства) – 5 ;

– ч.1,2 ст. 187 (Порушення правил адміністративного нагляду) – 2

 

З метою недопущення продажу неповнолітнім алкогольних напоїв і тютюнових виробів проведено рейди за участю громадськості. Встановлено 1 факт незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв і тютюнових виробів продавцем в торгівельному закладі. Вказана особа притягнута до адміністративної відповідальності за ч.2 ст. 156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами». Також вказана інформація направлена до відповідних державних органів для вирішення питання щодо призупинення термінів дії ліцензій.

        З метою профілактики правопорушень, в школах м.Теплодар працівниками відділу проведено 6 лекції та бесіди на теми :

 • кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх осіб ;
 • правила поведінки в навчальному закладі та за його межами ;
 • домашнє насилля ;
 • негативні наслідки від вживання алкоголю та паління тютюнових виробів неповнолітніми ;
 • булінг, шляхи вирішення та наслідки ;

 

З метою покращення роботи поліцейських на території м.Теплодар , Біляївським відділом поліції ініціювалось перед Теплодарською міською радою питання прийняття програми «Безпечне місто», в рамках якої передбачалось виділення коштів на встановлення відеокамер в м. Теплодар , в тому числі на в`їздах – виїздах до міста, в багатолюдних місцях, а також проведення ремонту в колишній будівлі Теплодарського міського відділу міліції, який майже не використовується, та виділення коштів для підтримання службового автомобіля працівників поліції, закріплених за адміністративною дільницею м.Теплодар, в належному стані . В даний час вказане питання в повному обсязі не вирішено.

       Керівництво Біляївського відділу поліції сподівається на тісну співпрацю з Теплодарською міською радою щодо профілактики правопорушень та створення  належних умов для безпеки людей.

 

Начальник Біляївського ВП

ГУНП в Одеській області

майор поліції                                                                                 Олександр СУРЖИК

05.02.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: