№151-VII Про затвердження міської Програми з розвитку футболу у м. Теплодар на 2017-2020 роки

30 серпня 2016р.                                                                                     №151-VII

Про затвердження міської  Програми

з розвитку футболу у м. Теплодар на  2017-2020 роки

      Відповідно до ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в України”, з метою подальшого розвитку  фізичної культури та спорту у м.Теплодар, Теплодарська міська рада               

ВИРІШИЛА: 

1.Затвердити  міську  Програму розвитку футболу у м.Теплодар на  2017-2020роки, (згідно з додатком).

2.Начальнику фінансового управління виконавчого комітету Теплодарської міської ради (Одарич С.П) при формуванні бюджету на 2017 рік передбачити фінансування затверджених заходів.

3.Структурним підрозділам виконавчого комітету Теплодарської міської ради забезпечити безумовне виконання завдань та заходів передбачених Програмою.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії:

–   з    питань освіти,охорони здоров»я,культури,спорту та у справах дітей;

– з фінансово-економічних питань, бюджету,інвестицій, комунальної власності та підтримки підприємницької діяльності, торгівлі.

Міський голова                                                                             М.В.Жовнір

                                                                                      Додаток  до рішення

                                                                             Теплодарської   міської ради

                                                                від 30 серпня 2016р.

                                             №151-VII

Міська  Програма

розвитку футболу м.Теплодар

на  2017-2020 роки

1.Загальне положення

Міська Програми розвитку футболу передбачає створення організаційних умов для послідовного приведення системи футболу у відповідність до стандартів, забезпечення впливу футболу на формування здорового способу життя молодого покоління та інших верств населення.
Футбольні команди міста приймають участь у змаганнях Дитячо-юнацької першої футбольної ліги України,першостях Одеської області та Біляївського району .
Принциповою особливістю механізму реалізації Програми є забезпечення її напрямків і заходів. 
Термін дії Програми: 2017-2020 роки.

2. Визначення проблем

            Фізична культура і спорт – невід’ємна частина виховного процесу дітей, молоді, передумова повноцінного життя дорослого населення нашої держави.

 Основне призначення – зміцнення здоров’я, підвищення фізичних можливостей людини, забезпечення здорового способу життя.

Сьогодні саме футбол є тією складовою частиною культурного життя суспільства, яка сприяє збереженню і зміцненню здоров’я, розвитку фізичних та морально-вольових здібностей людини, організації змістовного дозвілля. Цей найпопулярніший вид спорту охопив усі верстви населення: ним займаються діти, молодь, ветерани, жінки та інваліди.

Змістовне вирішення завдань Програми потребує значних зусиль задіяних у цьому процесі фахівців, а також відповідного організаційного,  наукового, методичного і матеріального забезпечення. На цей час матеріальне забезпечення складного процесу спортивної галузі з боку держави не може забезпечити необхідні умови для ефективного його здійснення, але є можливість залучити до цього додаткові кошти завдяки тісній співпраці з підприємствами і організаціями, які спроможні надати футболу фінансову підтримку.

В майбутній період необхідно винайти можливості подальшого розвитку футболу в місті, як одного з найбільш доступних і масових видів спорту, що дозволяє одночасно вирішувати проблему збереження і примноження здоров’я населення.

            Не менш важливим є проведення внутрішніх спортивних змагань, які є низкою заходів, спрямованих на розвиток футболу та забезпечення високого рівня підготовки провідних спортсменів нашого району.

         Одним із  найважливішіх завдань є здача в експлуатацію об»єкта незавершеного будівництва  -міського стадіону. 

3. Мета Програми

         Метою Програми є розвиток футболу в місті шляхом: створення сприятливих умов для його розвитку, проведення змагань та занять футболом із залученням населення міста, формування здорового способу життя різних верств населення, насамперед молоді а також залучення коштів для можливості завершення будівництва та здачі в експлуатацію міського стадіону.