На головну » Звіт 2018 рік.

Звіт 2018 рік.

Звіт

 депутата Теплодарської міської ради Бігунова Михайла Михайловича, виборчий округ №21, вул. Піонерна буд.12

 

Я обраний депутатом Теплодарської міської ради по виборчому округу №21 (вул. Піонерна,12).

Одночасно я працюю на посаді секретаря міської ради та за посадою входжу до складу виконавчого комітету який являється виконавчим органом ради. Моя депутатська  діяльність не обмежується конкретним виборчим округом так як депутат міської ради, який представляє інтереси територіальної громади зобов’язаний виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади.

Зокрема, до посадових обов’язків секретаря міської ради, входить:

  • Організація підготовки сесій ради, питань,що виносяться на розгляд ради, забезпечення оприлюднення проектів рішень ради відповідно до ЗУ «Про доступ до публічної інформації»;
  • забезпечення доведень прийнятих рішень радою до виконавців і населення,організація контролю за їх виконанням, забезпечення оприлюднення результатів поіменного цих рішень відповідно до Закону на офіційному сайті міської ради;
  • сприяння депутатом міської ради у здійсненні їх повноважень;
  • сприяння та координація діяльності постійних депутатських комісій;
  • вирішення за дорученням міського голови або міської ради інших питань, пов’язаних з діяльністю ради та її органів.

Теплодарська міська рада, яку представляють 26 депутатів, проводять свою роботу сесійно. Сесія складається з пленарних засідань ради та засідань постійних комісій. Рада працює згідно плану роботи, затвердженого радою.

Перед прийняттям рішень на пленарних засідань Теплодарської міської ради питання попередньо розглядається постійними депутатськими комісіями на їх засіданні. Повноваження постійних комісій і порядок їх роботи визначені ст.47 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом роботи Теплодарської міської ради та Положенням про постійні комісії, затверджені радою.

За звітний 2018 рік відбулось 14 сесій Теплодарської міської ради, з них 5 позачергових. Я приймав участь у роботі всіх 14 сесій. На пленарних засіданнях ради було прийнято 423 рішення, 274 з них – земельні питання. Переважна більшість прийнятих радою рішень надала змогу громадянам на реалізацію права набуття власності на земельні ділянки в садівничих, авто гаражних обслуговуючих кооперативах та індивідуального житлового будівництва. Крім того, міською радою були прийняті рішення які мають важливе значення для розвитку міста, зокрема такі:

  • №399- VII від 05.03.2018 року «Про надання управлінню майна та інвестицій Теплодарської міської ради дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1 га під будівництво очисних споруд в межах міста Теплодар в районі КНС -1»;
  • №430 – VII від 03.05.2018 року « Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду (терміном на 49 років) ТОВ ТЕП площею 66 га на Промзоні під будівництво об’єктів енергетиків» . Плата за землю складає 2 590 000 грн. в рік. Після вводу об’єкта в експлуатацію плата подвоюється;
  • № 432 – VII від 22.05.2018 року « Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (терміном на 7 років) ТОВ ТЕП площею 0,4 га в місті Теплодар (будівництво котельні на альтернативних видах палива)». Плата за землю складає – 21 000 грн. в рік;
  • № 467 – VII від 27.09.2018 року «Про передачу в довгострокову оренду «Будинку «ВОХР» об’єкта нежитлової забудови який є комунальною власністю міста Теплодар,для виробництва кормів для домашніх тварин. Плата за оренду майна – 63 000 грн. в рік, а плата за землю – 285 300 грн. в рік.

Прийняття тільки цих рішень Теплодарською міською радою дало змогу поповнити бюджет нашого міста на суму близько 3 млн.  грн. в рік.

Крім питань які регулюються земельним законодавством, радою також було прийнято ще 147 рішень. Повний перелік питань які можуть розглядатися на пленарних засіданнях ради, виписано в ст. 26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні». Для прикладу затвердження бюджету ради, встановлення місцевих податків та зборів, затвердження Регламенту роботи ради та внесення змін до нього, утворення та ліквідація постійних комісій ради, утворення виконавчого комітету, структури виконавчих органів влади та інших питань рішення по яким приймаються виключно на пленарних засіданнях ради.

Мною було розроблено та внесено на розгляд Теплодарської міської ради 14 проектів рішень які стосувались внесення  змін до діючого Регламенту роботи ради та Статуту територіальної громади м. Теплодар , плану роботи Теплодарської міської ради та звіту депутатів міської ради перед виборцями.

На звіті перед виборцями свого округу, який відбувся 29.03.2019 року о 17.00 за адресою вул. Піонерна,12, до мене були спрямовані питання які турбують не тільки виборців мого округу а й жителів всього міста. В основному це були питання стосовно того чи можливе сьогодні зниження тарифів на опалення, питну воду та якість послуг з обслуговування багатоквартирних будинків, які надає підприємство ТОВ ЖЕБП « Наше  місто».

Беруче до уваги що діюча котельна ПРК находиться на відстані більше 5 км. від міста, не відповідність її параметрів по виробництву теплової енергії (велика потужність) з реальними потребами міста в цій тепловій енергії та діючий ціні на природній газ, зменшити тарифи неможливо. Підтвердженням цьому є результати опалювального сезону 2018-2019 років який завершився але збитки і борги нашого комунального підприємства дуже значні. Тільки борги населення складають 11 млн. грн. Який вихід з даної ситуації? Рішення міською радою було прийнято в травні 2018 року про яке я згадував раніше в своєму звіті – будівництво котельні в місті. Крім цього Теплодарською міською радою також було прийнято в 2018 році рішення про будівництво газопроводу до міста. Проект будівництва зараз проходить експертизу.

Що стосується можливості зниження вартості питної води можу сказати, що такої можливості не має. Але на вирішення цієї проблеми Теплодарською міською радою на 36 сесії, пленарне засідання якої відбулось 05.03.2018 року були прийняті рішення №398 – VII та № 399- VII, якими було надано дозвіл на розробку детального плану території та дозвіл на розробку проекту землеустрою під очисні споруди площею 1 га в межах міста.

І відповідь на останнє питання яке також хвилює всю громаду, що стосується якості послуг які надаються ТОВ ЖЕБП «Наше місто». Альтернативою цьому на моє глибоке переконання може бути тільки організація об’єднання співвласників багатоквартирних будинків ( ОСББ). Прикладом того є наші сусіди міста Біляївка та Южне. В усіх житлових будинках організовані ОМСББ. Мешканці будинків знають кому вони сплачують свої кошти та на які потреби і , головне мають змогу контролювати їх використання. Чим довше ми будемо відтерміновувати це  питання з різних причин тим складніше нам буде приводити до ладу наші будинки.

2018 рік був для нашого міста не простим. Але попри всі негаразди місцевий бюджет було виконано навіть з перевиконанням, що дало змогу профінансувати всі бюджетні організації а це заклади освіти, культури, охорони здоров’я та виконавчий комітет. Також були виконані роботи по ремонту між квартальних проїздів та ремонту доріг. В закладах освіти була встановлена пожежна сигналізація. Виконані роботи по автоматизації ВНС-1 та ВНС-2.

 Тож я вдячний громаді нашого міста, депутатському корпусу Теплодарської міської ради за розуміння та підтримку.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: