На головну » Звіт міського голови за 2018 рік

Звіт міського голови за 2018 рік

ЗВІТ

міського голови про роботу виконавчих органів

Теплодарської міської ради за 2018 рік

 

  За звітний період виконавчим комітетом міської ради було проведено  18 засідань виконкому і прийнято – 259  рішень виконавчого комітету за напрямками діяльності, 

Прийнято   405   розпорядження  міського голови  з основної діяльності та 162 розпорядження з кадрових питань.

          Відповідно  до графіку  за звітний період проведено 51 «пряму телефонну лінію» за участю керівництва виконавчого комітету Теплодарської міської ради, начальників структурних підрозділів та керівників організацій, підприємств міста.

Проведений аналіз кількості вхідної, вихідної кореспонденції та створених документів свідчить, що за 12 місяців 2018 року документообіг в цілому складає 5062  документ. З них:

– 2925 документів вхідної кореспонденції, розгляд яких було доручено відповідним структурним підрозділам міської ради, окремим посадовим особам;

–  2137  документів вихідної кореспонденції 

– звернень громадян-558 (з них на урядову «гарячу лінію» 85)

– звернення депутатів міської ради – 61:

За  2018 рік відбулося 13 засідань міської ради. З них 4 позачергових. На яких було прийнято 420 рішень.  

Протягом року відбулось  12 апаратних нарад у міського голови Жовніра М.В. за участю керівників підприємств, організації, установ міста, начальників та спеціалістів структурних підрозділів виконавчого комітету.

 

 1. Що стосується бюджету і фінансів:

В бюджет міста, при уточненому плані   за 2018 р. –  загального фонду 78 355,067 тис.грн., фактично надійшло 80 136,332 тис.грн., що складає 102,3 відсотків. По спеціальному фонду при уточненому плані за 2018 р.  6974,749 тис.грн., фактично надійшло 8 346,401 тис.грн., виконання складає 119,7 відсотків.

Виконання плану доходів загального фонду (без трансфертів) складає 107,1 відсотків. В бюджет міста при уточненому плані за 2018 р. 27 838,500 тис.грн. фактично надійшло 29 824,826 тис.грн. Виконання плану доходів спеціального фонду (без трансфертів) складає 152,4 відсотків. В бюджет міста при уточненому плані за 2018 р. 2 631,688 тис.грн. фактично надійшло 4 009,821 тис.грн.

Базова дотація, що одержується з державного бюджету, при плані на 2018 рік 6 873,90  тис.грн. фактично надійшла в сумі 6 873,90  тис.грн., або 100,0 відсотків.

Субвенції загального фонду при уточненому плані на 2018 рік 43 642,667 тис.грн. фактично надійшли у сумі 43 437,605 тис.грн., або 99,5 відсотки.

До місцевого бюджету за 2018 рік надійшли:

 • Освітня субвенція у сумі 10 085,9тис.грн.
 • Медична субвенція у сумі 9 260,1 тис.грн.

План по видаткам загального фонду бюджету міста виконаний на 97,26 відсотки до річних планових призначень, при плані на 2018рік – 81 353,10 тис.грн. фактично витрачено 79 127,294 тис.грн.

АНАЛІЗ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ М.ТЕПЛОДАР ЗА 2018 РІК

Демографічна ситуація

        Демографічна ситуація в місті за останні  роки характеризується відносною стабільністю чисельності населення. За даними Головного управління статистики чисельність наявного населення міста Теплодар станом на 01.01.2019 року   становить 10,3 тис чоловік, постійного 10,5 тис. 

     На відміну від ситуації в Одеській області, де залишається суттєвим перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених, Теплодар одне з небагатьох міст України де рівень народжуванності перевищує рівень смертності. Природний приріст населення щорічно становить в середньому 50-60 осіб.    Враховуючи кількість прибулих та вибулих ( міграційний приріст) загальний приріст населення в середньому становить 30 чоловік.          

Соціальна сфера

    На території міста  станом на 01.01.2019 року функціонують два дошкільних навчальних заклади  ( 470 вихованців),  ЗОШ І-ІІІ ступенів – 1094 учні, професійний ліцей, Будинок дитячої та юнацької творчості – 726 вихованців, Дитячо-юнацька спортивна школа – 200 вихованців,  дитяча музична школа – 142 вихованця, міський будинок культури на 250 місць, міська бібліотека, Теплодарська центральна міська лікарня.  В місті успішно діють творчі вокальні, танцювальні та театральні колективи, спортивні клуби,  вихованці яких займають призові місця на конкурсах та змаганнях різного рівня.

Промисловість

Чисельність підприємств промислової галузі міста протягом звітного періоду  2018 року не змінилася. На даний час галузь  промисловості  представлена такими діючими підприємствами: МКП «Одеська теплоелектроцентраль №2»,- постачання тепла, виробництво електроенергії, ПП «Тріада-1» – виробництво пластикового одноразового посуду та паперових виробів санітарно-гігієнічного призначення, ТОВ  «АВС Кемікалс Індастрі»  – виробництво паперових виробів санітарно-гігієнічного призначення та хімічної продукції ( миючі, чистячі, пральні засоби та ін), ТОВ «Майбуття» – пошиття одягу для вагітних, МКП «Теплодарводоканал»  – водопостачання, водовідведення та промислове очищення стоків, ТОВ «Залізничтехніка» – виробництво та ремонт залізничних локомотивів та рухомого складу». Територіально, на території міста розташовані два об»єкти альтернативної енергетики (сонячні батареї ТОВ «Теплодар ПІВІ» та ТОВ «Азімут-Юг») проте,  юридична адреса даних підприємств   м. Київ. Підприємство ТОВ «Залізничтехніка»  територіально разташоване в м. Одеса.

Серед  економічно активних підприємств міста в 2018 році слід зазначити підприємства житлово-комунальної сфери : МКП «Теплодарводоканал» та ТОВ  ЖЕБП «Наше місто”;

промисловість ТОВ «АВС Кемікалс Індастрі», МКП «Одеська теплоелектроцентраль № 2», ПП «Тріада -1», ТОВ «Майбуття», ТОВ «Залізничтехніка»;

– комунальні підприємства міста : Теплодарське міське комунальне автотранспортне підприємство, «Бюро технічної інвентаризації та реєстрації  об»єктів нерухомості», «Теплодарський міський ринок» МКНП «Теплодарська центральна міська лікарня».

 Два комунальні підприємства «Телерадіокомпанія «Теплодар-Медіа»( в зв»язку з припинення діяльності як ЗМІ) та  «Редакція газети  «Теплодарський вісник» ( на виконання ЗУ «Про реформування державних і комунальнихдрукованих засобів масової інформації») в даний час знаходяться  в стані припинення.

– підприємства будівельної галузі та виробництва матеріалів для будівництва: КБМП «Електропівдензахідмонтаж», ТОВ «Теплобудком», ТОВ « СВ-БЕТОН»,  ТОВ «ЕК Укренергомонтаж»;

– торгівлі та сфери послуг:  КТВП «Гермес»,   ПМП «Дністер», МП «Галан», «Ломбард «Дружба» ТОВ «Ремберг і компанія», ТОВ ОДА «АЯКС», універсам  «СІЛЬПО», ТОВ «ФОЗЗІ-ФУД»,   ПП «ВІТАР-Н», в грудні 2018 року розпочато роботу супермарекету «ТОЧКА»;

– інші галузі  ТОВ «Бріг-Трейд», ТОВ «Одесгазсервіс», ТОВ «Ін-Спектр Плюс», ТОВ «Бєлаз», ТОВ «Континент», ТОВ «МГК «Теплодар», ТОВ «Утільвторпром», ТОВ «УММК –Строй», МПП «Політех» та ін.

  Обсяг реалізованої промислової продукції визначається Головним управлінням статистики в Одеській області за ціною продажу відвантаженої готової продукції, що зазначена в оформлених як підстава для розрахунків з покупцями (замовниками) документах (включаючи продукцію за бартерним контрактом). Дані щодо обсягів реалізації за видами промислової діяльності формується за функціональним підходом (по однорідних продуктах). Показник формується на підставі даних державного статистичного спостереження “Економічні показники короткострокової статистики промисловості”, яке охоплює юридичних осіб та відокремлені підрозділи юридичних осіб, що забезпечують не менше 90% обсягу реалізованої промислової продукціїв цілому по області без поділу на райони та міста. Тому станом  на 01.01.2019 року відсутня інформація щодо обсягів реалізаціяї промислової продукції підприємствами міста Теплодар.

Доходи та заробітна плата

У 2018 році спостерігається поступове збільшення чисельності штатних працівників:1 кв. – 749 чол., 2 кв. -760 чол., 3 кв – 723 чол. Слід зазначити, що, реальна чисельність працюючих дещо більша, так як у разі необхідності,  підприємства  застосовують таку форму роботи з найманими працівниками як цивільно-правові угоди.

Підприємництво

 

     За  2018 рок зареєстровано новостворених 71 фізичних осіб-підприємців (121 в 2017 році) та 12 юридичних осіб (2017 р. 8 осіб). Проведено державну  реєстрацію припинення 82  (2017 р.-161) ФОП та 8  юридичних осіб ( 2017 р. -2 особи).

     За даними попередньої інвентаризації, на обліку у виконавчому комітеті станом на 01.01.2019 року знаходиться  522 фізичних осіб – підприємців. За даними Головстатистики в Одеській області в ЄДРПОУ по м. Теплодар налічується 285 юридичних осіб ( з них суб»єктів господарювання 167 од., з них малих підприємств 108 одиниць. Слід зазначити, що не всі юридичні особи – суб»єкти підприємницької діяльності, які знаходяться на обліку у виконавчому комітеті економічно активні, – третина з них  недіючі: не ведуть господарської діяльності, знаходяться в стані припинення за рішенням суду та ін. Проте, враховуючи екстериторіальний принцип державної реєстрації та те, що облік суб»єктів господарювання в ЄДР ведеться в цілому по Біляївському району та місту Теплодар, ці   можуть бути уточнені в подальшому.

        В середньому в розрахунку  на 10 тис. осіб наявного населення міста  налічується 105 малих підприємств, кількість зайнятих в малому підприємництві ( юридичні особи – СПД,  ФОП, наймані працівники) становить в середньому близько 2  тис. осіб.

З метою якнайшвидшого повернення незайнятих громадян до продуктивної праці міський центр зайнятості спільно з обласною службою зайнятості реалізує на ринку праці активні заходи сприяння зайнятості населення – працевлаштування, залучення до громадських робіт та професійне навчання. Безробітних, для яких на ринку праці відсутня підходяща робота, центри зайнятості залучають до підприємництва ( після проходження відповідного навчання) шляхом одноразової виплати допомоги для започаткування підприємницької діяльності, систематично проводяться ярмарки вакансій, семінари, зустрічі з роботодавцями.

 

Роздрібна торгівля та сфера послуг

 

       Всього на території міста  протягом 2018 року   в середньому працювало 19 закладів ресторанного господарства та 120 об»єктів роздрібної торгівлі, з них 8 точок фірмової торгівлі ( 3 точки – охолоджене м»ясо птиці, молочна продукція Арцизького молокозаводу «Армол», ковбасні вироби торгової марки «Злата» та «Гармаш», хлібобулочні вироби заводу «Одеський коровай»).

На території міста функціонує ринок «Дністер» МПП «Дністер» та  універсам «СІЛЬПО»  ТОВ «ФОЗЗІ-ФУД», у грудні 2018 року відкрито універсам «ТОЧКА» ( ПП «ЕТАНА-ПІВДЕНЬ»). 

В основному  майже всі об´єкти торгівлі та сфери послуг на території міста Теплодар належать фізичним особам-підприємцям, які згідно Закону України «Про державну статистику не надають звітності, тому визначити реальні обсяги роздрібного товарообороту не має можливості.

У сфері побутових послуг діяльність здійснюють у середньому 23 суб´єкти господарювання.

 Всього за 9 місяців  2018 року обсяг реалізованих нефінансових послуг становить 17 211,5 тис. грн., з них населенню реалізовано послуг на суму  8959,5 тис. грн.

 

Житлово-комунальне господарство

         Житлово-комунальні послуги в м. Теплодар надаються трьома підприємствами: ТОВ ЖЕБП «Наше місто» – утримання будинків та прибудинкових територій, МКП «Теплодарводоканал» послуга водопостачання, водовідведення та очищення стоків, послуга теплопостачання надається МКП «Одеська ТЕЦ-2». У середньому,  протягом аналізуючого періоду, рівень сплати за спожиті спослуги (включаючи погашення заборгованності за минулі роки) становить 95 %. Станом на 01.01.2019 року сума заборгованності за спожиті послуги становила близько 7 млн.грн.

Створення робочих місць  та перспективи розвитку

Розвиток малого та середнього бізнесу є однією із стратегічних цілей  економічного  та соціального розвитку міста Теплодар. Розвиток людських ресурсів, поліпшення рівня комунальних послуг, розвиток комунальної інфраструктури, підвищення рівня життя населення, всебічний розвиток соціальної сфери – всі ці показники прямо залежать від  розвитку малого та середнього підприємництва. А для цього, робота виконавчих органів ради направлена і буде направлена в подальшому на покращення бізнесового та інвестиційного клімату в місті, розширення інвестиційних можливостей, сприяння розвитку малого та середнього підприємництва та створенню бюджетоутворюючих підприємств.  

Також у другому півріччі 2018 року в місті зареєстроване  підприємство по вииробництву кормів для домашніх тварин ( ТОВ «РОЙЧЕР»),  яке на даний час проводить підготовчі роботи щодо будівництва  підприємства.

З метою  поширення інформації про Теплодар та залучення інвестицій розроблено інвестиційний паспорт міста, де поруч з характеристикою та інформацією про місто та його мешканців  надано інформацію про наявні вільні виробничі приміщення,  майданчики та земельні ділянки. Даний інвестиційний паспорт розміщено на офіційному сайті міста та представлений на проекті «Сталий розвиток малих міст та селищ Одеської області». Підготовлено три презентації про місто та надіслано матеріали для видання книги в редакцію ювілейного видання “Велика Україна”. В подальшому протягом 2019-2020 років планується виготовлення  презентаційних матеріалів в друкованому вигляді.

 

2.У ГАЛУЗІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

У центрі уваги виконавчого комітету постійно перебувають питання соціального захисту жителів міста. 

                На обліку в управлінні перебуває  2856 пенсіонерів, з них осіб з інвалідністю війни -28, учасників бойових дій -49, учасників війни-17,  сімей загиблих-10, ветеранів праці-209,  постраждалих внаслідок ЧАЕС- 440, ветеранів військової службі та МВС – 15, діти війни-278, осіб з інвалідністю з праці та з дитинства-624, а також дітей з інвалідністю-43, малозабезпечені сім’ї  з дітьми – 61, отримувачі всіх видів державної допомоги згідно Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» -783, багатодітні сім’ї -76.

        Управлінням праці та соціального захисту населення за  2018 рік проведена  наступна  робота:

– за звітний період  призначено субсидій на оплату  житлово-комунальних послуг   на загальну суму 6999,6 тис, грн.   633 малозабезпеченим сім’ям, що складає 21,1 відсотків від загальної кількості сімей в місті. За звітний період профінансовано субсидій на суму 9889,7 тис.грн., в тому числі заборгованість на 01.01.2018р 3720,2 тис.грн.. заборгованість на 01.01.2019 року – 830,1 тис.грн. а також нарахована субсидія на тверде паливо 1 сім’ї на суму 5,0 тис. грн  та профінансована 5,1, в тому числі заборгованість на 01.01.2018 року – 0,1 тис. грн.

      За 2018 року  нараховано пільг на оплату житлово-комунальних послуг ветеранам війни, ветеранам військової служби та органів внутрішніх справ, дітям війни, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, особам за   професійною ознакою та багатодітним сім’ям на суму 2177,7 тис.грн., профінансовано – 2272,1 тис.грн., в  тому числі заборгованість на 01.01.2018 року –395,8 тис.грн. Заборгованість на 01.01.2019 року  –301,4 тис.грн.. Даною пільгою користуються  962 особи.

       За звітний період за рахунок державного бюджету нараховано та  виплачені компенсаційні виплати та допомоги громадянам, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи:

       – щомісячна компенсація за пільгове забезпечення продуктами харчування –1401,3 тис.грн., профінсована –1405,5 тис.грн., в тому числі заборгованість на 01.01.2018 року –118,9 тис.грн.,  заборгованість на 01.01.2019 р. склала – 114,7 тис.грн.;

       -щорічна грошова допомога на оздоровлення –  61,5 тис.грн., профінансовано –54,0 тис.грн., заборгованість на 01.01.2019 – 7,5 тис. грн.;

       – додаткова відпустка –67,0 тис.грн., профінансовано – 67,0 тис.грн..  

 

 За рахунок державного бюджету нараховані та  виплачені :

  компенсаційні виплати та допомоги громадянам, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи:

       – щомісячна компенсація за пільгове забезпечення продуктами харчування –1401,3 тис.грн., профінсована –1405,5 тис.грн., в тому числі заборгованість на 01.01.2018 року –118,9 тис.грн.,  заборгованість на 01.01.2019 р. склала – 114,7 тис.грн.;

       -щорічна грошова допомога на оздоровлення –  61,5 тис.грн., профінансовано –54,0 тис.грн., заборгованість на 01.01.2019 – 7,5 тис. грн.;

       – додаткова відпустка –67,0 тис.грн., профінансовано – 67,0 тис.грн..  

– виплачена матеріальна допомога  малозабезпеченим непрацюючим  особам 3,5 тис. грн.;

 -нараховано та виплачена до 5 травня щорічна грошова допомога  згідно Закону України «Про статус ветеранів війни , гарантії їх соціального захисту» 107 ветеранам на суму  162,0 тис.грн.;

–  нараховано та виплачена щомісячна адресна допомога 23 особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг –406,1 тис. грн.;

– закуплено санаторно-курортні путівки для 11 інвалідів загального захворювання  на суму 88,9 тис.грн.;

–  закуплено санаторно-курортні путівки 35 громадянам, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи на загальну суму 238,8 тис. грн. ;

– закуплено санаторно-курортні путівки для УБД АТО на загальну суму  8,1 тис. грн.  

   За звітний період  за рахунок державного бюджету за розподілом Міністерства соціальної політики отримали санаторно-курортні путівки для  10 осіб з  інвалідів загального захворювання.

    забезпечено протезно-ортопедичними виробами, протезами молочної залози, ортопедичним взуттям, засобами пересування, засобами реабілітації за 50 направленнями на суму 216,1 тис.  грн.

     Забезпечено путівками в МДЦ «Артек» – 22 дитини, в УДЦ «Молода гвардія» -8 дітей.

 

 За рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим нарахована та виплачена:

– соціальна допомога 75 дітям з інвалідністю та особам з  інвалідністю з дитинства на суму 1663,6 тис.грн., профінансовано –1636,6 тис.грн., заборгованість відсутня;

– по Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» нараховано  646 особам допомогу на загальну суму 7440,3 тис. грн., профінансовано – 7893,4 тис.грн., заборгованість на 01.01.2019 р. відсутня;

– по Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» нараховано 44 сім’ям  допомогу на суму 1039,8  тис.грн., та профінансовано –1039,8 тис.грн., заборгованість відсутня;

–  допомога по догляду за інвалідом 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу в сумі 361,9 тис.грн. 18 особам;

– державна допомога особам , які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю  нарахована та виплачена на суму  603,9 тис. грн. 34  особам;

– тимчасова державна соціальна допомога  непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права  на пенсійну виплату нарахована на суму  21,0 тис. грн. 3 особам

 

За рахунок обласного бюджету за 2018 рік виплачено:

– нарахована та виплачена 107особам з інвалідністю компенсація на бензин та транспортне обслуговування  на суму –36,6 тис.грн.;    

– відшкодовано  кошти по  безоплатному придбанню ліків за рецептами лікарів  громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на загальну суму 357,4 тис.грн.    та проведено зубопротезування  6 особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на суму 27,2 тис. грн..

  – видатки на поховання УБД  одній особі  на суму 6,8 тис. грн.

    За рахунок обласної програми соціальної підтримки населення на 2018-2020 роки оздоровлено 11 осіб І та ІІ категорії ЧАЕС, 7 осіб з інвалідністю загального захворювання, 1 особу інвалідність внаслідок війни.

     В місті  працюють 5 програм соціального захисту населення, а саме:

     – міська цільова  програма соціальної підтримки населення на 2017-02019 роки «Захист і турбота»;

     – Програма підтримки громадських організацій м. Теплодар на 2016-2020 роки;

     – міська Програма «Надання пільг на оплату послуг зв’язку та інших пільг передбачених, законодавством  та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян на 2017-2019 роки»;

     – міська цільова соціальна Програма «Підтримка сімей  і молоді міста Теплодар на 2017-2021 роки»;

    – програма оздоровлення та відпочинку дітей м. Теплодар на 2017-2021 роки.

 

За рахунок місцевого бюджету виплачена:

 – 37 особам, які опинилися у скрутному становищі, виплачена матеріальна допомога  на суму 34,9 тис.грн.;

– допомога на поховання не застрахованих 8 осіб у сумі 3,2 тис.грн.;

–  2 особам компенсацію фізичний особі, які надають соціальні послуги в сумі  5,7 тис. грн.. та виплачена 5,7 тис. грн., на 01.01.2019 р. заборгованість відсутня;    

– матеріальна допомога 5 особам з інвалідністю внаслідок хронічної ниркової недостатності 91,9 тис. грн.

– пільги  на житлово-комунальні послуги воїнам- добровольцям АТО-1,2 тис.грн.

– оздоровлено 16 дітей в літньому таборі  на суму 60,5 тис. грн.;

– компенсація одноразового  проїзду громадянам постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС – 11,3 тис. грн.;

– оплата пільг з послуг зв’язку -12,3 тис. грн.

     За рахунок благодійних внесків виплачена матеріальна допомога 113  ветеранам війни до Дня Перемоги у сумі 27,1 тис. грн.

 

 1. ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

          З метою сприяння здійснення інвестиційної діяльності здійснюється залучення та освоєння коштів з обласного та державного бюджетів.

                У 2018 році з обласного бюджету надійшли та профінансовані  кошти у розмірі 3576,682тис.грн на виконання  робіт по:

 1. Капітальний ремонт житлового будинку №14 по вул.Піонерній м.Теплодар Одеської області (міжпанельні шви, покрівля переходу між будинком №14 по вул.Піонерній та будинком №17 по вул.Комунальній)- 84,908тис.грн;
 2. Капітальний ремонт Теплодарської центральної міської лікарні м.Теплодар Одеської області (ремонт системи опалення)-409,852тис.грн;
 3. Субвенція на соціально-економічний розвиток м.Теплодар: Капітальний ремонт Теплодарського міського будинку культури по вул.Комунальна,6 м.Теплодар Одеської області (покрівля, фасад)-412,972тис.грн;
 4. Капітальний ремонт будівлі Теплодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Теплодарської міської ради за адресою: Одеська обл., м.Теплодар, вул.Комунальна, буд.2 (частково фасад, відмостка, ганки-6шт)- 508,183тис.грн;
 5. Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу №1 «Веселка» загального типу комунальної власності м.Теплодар Одеської області (розробка ПКД на внутрішнє електропостачання; розробка ПКД на технічне переоснащення теплового пункту; монтаж автоматичної системи пожежної сигналізації системи оповіщення про пожежу та управління евакуювання людей; інженерно-геологічні вишукування)- 181,092тис.грн;
 6. Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу №2 «Сонечко» загального типу комунальної власності м.Теплодар Одеської області (розробка ПКД на внутрішнє електропостачання, розробка ПКД на технічне переоснащення теплового пункту, монтаж автоматичної системи пожежної сигналізації системи оповіщення про пожежу та управління евакуювання людей)- 344,180тис.грн;
 7. Капітальний ремонт дорожнього покриття м.Теплодар Одеської області

(міжквартальні дороги)- 480,197тис.грн;

 1. Капітальний ремонт Теплодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Теплодарської міської ради за адресою: Одеська обл., м.Теплодар, вул.Комунальна, буд.2 (розробка ПКД на внутрішнє електропостачання, розробка ПКД на технічне переоснащення теплового пункту, монтаж автоматичної системи пожежної сигналізації системи оповіщення про пожежу та управління евакуювання людей) – 499,739тис.грн;
 2. Реконструкція (модернізація) водопровідно-насосної станції-1 (ВНС-1) м.Теплодар Одеської області- 387,650тис.грн;
 3. Реконструкція (модернізація) водопровідно-насосної станції-2 (ВНС-2) м.Теплодар Одеської області- 267,909тис.грн.

 

В 2018 році на здійснення видатків по  ремонту та утриманню об’єктів комунальної власності м.Теплодар, придбання технічне і експертне обстеження та інше  профінансовано 4090,517тис. грн., з них:

 1. За рахунок коштів загального фонду місцевого бюджету профінансовано видатків на загальну суму 2049,048 тис. грн.,  у тому числі:

1.1 Здійснення видатків з благоустрою міста Теплодар- 1208,572тис.грн:

– послуги з прибирання снігу -352,145 тис.грн;

– послуги з прибирання льоду-148,883 тис.грн;

– послуги з прибирання та підмітання вулиць-199,900 тис.грн;

– вивіз та захоронення твердих побутових відходів та сміття-42,401 тис.грн;

–  вуличне освітлення та зовнішні електромережі (ремонт та заміна)- 117,053 тис.грн;

-вуличне освітлення (оплата послуг електропостачання) – 209,153тис.грн;

– відлов та стерилізація безпритульних тварин-20,977 тис.грн;

– нанесення та відновлення дорожньої розмітки по вулицям та дорогам м.Теплодар-36,149 тис.грн;

– побілка бортових елементів доріг міста-49,879 тис.грн;

– придбання урн для сміття (бетонні) у кількості 60шт-15,00 тис.грн;

– поточний ремонт дитячого майданчику, розташованого за адресою: Одеська область, м.Теплодар, вул.Ген.Плієва, 41- 17,032 тис.грн.

1.2 Демонтаж будівельних конструкцій об’єкту незавершеного будівництва «Плавальний басейн школи», розташованого за адресою: Одеська область, м.Теплодар (залишки будівельних конструкцій)» на суму 99,999тис.грн;

1.3 Придбання контейнерів для сміття у кількості 40шт на суму 158,000тис.грн;

1.4 Придбання лічильників електроенергії  в житлові будинки м.Теплодар у кількості 28шт на суму-47,320тисгрн;

1.5 Придбання лічильника електроенергії 3х.-фазний у кількості 2шт (вуличне освітлення)-2,998тис.грн;

1.6 Ремонт вузлів обліку теплової енергії в житловому будинку №27 по вул.Піонерній, в житловому будинку №17 по вул.Комунальній, в житловому будинку №12А по вул.Ген.Плієва на суму 43,150тис.грн;

1.7 Ремонт лічильника теплової енергії на суму 6,893тис.грн;

1.8 Поточний ремонт дорожнього покриття по вул.Комунальній (S=179м²) на суму 78,00тис.грн;

 • 9 Поточний ремонт тротуару по пр.Енергетиків (покриття з дрібнорозмірних фігурних елементів мощення) (S=259м²) на суму 99,972тис.грн;
 • 10 Поточний ремонт дорожнього покриття вулиць та доріг м.Теплодар на суму 14,105тис.грн;

1.11 Експертне обстеження 2-х ліфтів житлового будинку по пр.Енергетиків, 80А на суму 5,00тис.грн;

1.12 Інженерно геодезичні вишукування на будівництво локальних очисних споруд-14,829тис.грн;

1.13 Послуги з технічної інвентаризації та незалежної оцінки об’єкту НЗБ житлового будинку№86а-7,90тис.грн;

1.14 Придбання сантехнічних матеріалів та комплектуючих для ВНС-2 на суму 8,322тис.грн;

1.15 Технічний нагляд по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку №3 -2,595тис.грн;

1.16 Освітлення АІК- 20,198тис.грн;

1.17 Послуги з теплопостачання (дит.сад.№3)- 49,875тис.грн;

1.18 Послуги з фізичної цілодобової охорони об’єктів-181,320тис.грн

 1. За рахунок коштів спеціального фонду місцевого бюджету профінансовано видатків на суму у розмірі 1596,034 тис. грн., з них:

2.1 на капітальний ремонт житлового фонду на суму у розмірі 839,461 тис. грн., з них:

 

            Найменування

Профінан-совано виконані роботи

Примітка

Капітальний ремонт житлового фонду

Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку №83Б по проспекту Енергетиків м.Теплодар Одеської області

159307,93

 

Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку №8 по проспекту Енергетиків м.Теплодар Одеської області

314362,73

 

Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку №3 по вул. Піонерній м.Теплодар Одеської області

334659,19

 

Капітальний ремонт вузлів та деталей ліфтового господарства житлового фонду міста Теплодар: ремонт електродвигуна за адресою: Одеська область, м.Теплодар, вул.Піонерна, 14 (під’їзд І)

6309,60

 

Капітальний ремонт вузлів та деталей ліфтового господарства житлового фонду міста Теплодар: ремонт електродвигуна за адресою: Одеська область, м.Теплодар, вул.Піонерна, 14 (під’їзд 3)

4370,21

 

Капітальний ремонт вузлів та деталей ліфтового господарства житлового фонду міста Теплодар: ремонт електродвигуна за адресою: Одеська область, м.Теплодар, вул.Ген.Плієва, 10 (під’їзд 2)

4798,25

 

Капітальний ремонт вузлів та деталей ліфтового господарства житлового фонду міста Теплодар: ремонт редуктора лебідки за адресою: Одеська область, м.Теплодар, пр.Енергетиків, 8 (під’їзд 2)

15652,80

 

Всього

839460,71

 

 

2.2 Видатки на проведення робіт на об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства-58,798 тис.грн:

– капітальний ремонт ділянки водопроводу по пр.Енергетиків довжиною 300 м м.Теплодар Одеської області -58,798тис.грн.

2.3 Видатки на проведення робіт  з утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури-300,337тис.грн:

– капітальний ремонт дорожнього покриття автомобільних доріг м.Теплодар Одеської області по вул.Зовнішній та вул.Енергетиків-300,337тис.грн.

2.4 Видатки на проведення робіт на об’єктах соціально-культурного призначення –  397,438тис.грн, з них:

-капітальний ремонт Теплодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Теплодарської міської ради за адресою: Одеська обл., м.Теплодар, вул.Комунальна, 2 (експертиза кошторисної документації на переоснащення теплового пункту, монтаж автоматичної системи пожежної сигналізації системи оповіщення про пожежу та управління евакуювання людей) -116,737тис.грн.;

– капітальний ремонт дошкільного навчального закладу №2 «Сонечко» загального типу комунальної власності м.Теплодар Одеської області (експертиза кошторисної документації на технічне переоснащення теплового пункту)-1,918тис.грн;

– капітальний ремонт дошкільного навчального закладу №1 «Веселка» загального типу комунальної власності м.Теплодар Одеської області (монтаж автоматичної системи пожежної сигналізації системи оповіщення про пожежу та управління евакуювання людей, експертиза кошторисної документації на технічне переоснащення теплового пункту, розробка ПКД на міцність та надійність) -278,784тис.грн;

 1. Видатки по іншим джерелам власних надходжень- 445,435тис.грн:
  • Послуги по періодичному технічному обстеженні ліфтів 53шт.-53,00тис.грн;
  • Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень-199,950тис.грн;
  • Розробка ПКД на «Будівництво локальних очисних споруд в м.Теплодар»-90,00тис.грн;
  • Капітальний ремонт Теплодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Теплодарської міської ради: монтаж автоматичної системи пожежної сигналізації системи оповіщення про пожежу та управління евакуювання людей-102,485тис.грн.

 

4.У ГАЛУЗІ «АРХІТЕКТУРА ТА МІСТОБУДУВАННЯ»

 

       Протягом минулого року відділом розроблено та видано 15 будівельних паспортів для будівництва індивідуальних житлових та садових будинків; 125 висновків щодо погодження документації із землеустрою; 6 паспортів прив’язки стаціонарних тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності на території Теплодарської міської ради. Надано 77 адресних довідок, 32 довідки про відсутність будівель та споруд, 3 довідки про відповідність місця розташування самочинно збудованого об’єкту, а також 8 інформаційних довідок. Відмовлено у видачи 2 будівельних паспортів.

       Також опрацьовано надані матеріали та в результаті розгляду видані містобудівні  умови та обмеження на 4 об’єкта  будівництва, відмовлено у видачи містобудівних умов та обмежень на 3 об’єкта будівництва.

       На протязі року проводилась  робота щодо своєчасного розгляду звернень громадян міста з подальшим розглядом на засіданні виконавчого комітету та прийнято 70 відповідних рішень.

       Проводилась робота щодо надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки у м.Теплодар в межах вул.Енергетиків, вул.Польова та СК «Енергетик» з метою надання присадибних земельних ділянок для учасників АТО та інших учасників бойових дій (мешканців м.Теплодар), детального плану території земельної ділянки для розміщення підприємства з виробу кормів для домашніх тварин, розроблення  детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення.

 1. ГУМАНІТАРНА СФЕРА.

 

      Освітня система м.Теплодара повністю задовольняє потреби населення міста.

            У місті функціонують:

 • 2 дошкільні навчальні заклади загального типу комунальної власності з українською та російською мовами навчання.
 • Теплодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з українською та російською мовами навчання.
 • 2 позашкільні навчальні заклади (міський будинок дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацька спортивна школа).

            Кількість учнів Теплодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у новому 2018-2019 навчальному році  становить 1094 учні у 42 класах, середня наповнюваність 27 учнів, (2017/2018 н.р. – 1040 учні у 40 класах),

з них:

– першокласники – 124 учнів у 5 класах (4 з українською та 1 з російською мовами викладання);

– десятикласників – 46 учнів у 2 класах (10А, 10Б –– українська мова навчання).

            Навчальний процес у Теплодарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів здійснюється в одну зміну. У червні 2018 року 3 випускники ТЗОШ отримали золоті медалі, зовнішнє незалежне оцінювання у 2018 році майже склали всі випускники школи і поступили у вищі заклади освіти.

У школі  є можливість навчатися за різними формами навчання: очною, дистанційною, індивідуальною, екстернат, інклюзивною. У 2018/2019 навчальному році у Теплодарській загальноосвітній школі відкрито 6 інклюзивних класів, а також створено 2 кабінети відпочинку та релаксації для дітей з особливими освітніми потребами. За кошти освітньої субвенції придбано дидактичний матеріал для дітей в інклюзивних класах, за ці кошти також проводяться корекційно-розвиткові заняття. В листопаді 2018 року були укладені договори школою  зі спеціалістами для проведення цих корекційно-розвиткових занять.

У Теплодарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів функціонує 4 комп’ютерні класи, які придбані 2003, 2012, 2016 та 2018 роках, встановлена по всій школі мережа wi-fi, придбано 9 проекторів для різних кабінетів, 5 принтерів, 5 ламінаторів та 5 ноутбуків.

У 2018-2019 н.р. стартувала Нова українська школа в ТЗОШ, для якої було придбано нові парти, дошка, дидактичний матеріал та 2 телевізори за кошти освітньої субвенції та місцевого бюджету.           

    У школі функціонують 3 групи подовженого дня (ГПД) для учнів 1-4 класів.

           У Теплодарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів у 2018 році учні 1-4 класів не забезпечувалися безкоштовним одноразовим харчуванням. За рахунок коштів місцевого бюджету безкоштовним харчуванням забезпечувалися учні пільгової категорії  (учні 1-4 класів  з малозабезпечених сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», учні з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, учні у інклюзивних класах).             Вартість харчування в ТЗОШ з 01 березня 2018 року становить – 17,50 грн. Харчування учнів 1-4 класів не пільгової категорії та ГПД здійснювалося за кошти батьків.

Проектна потужність дошкільних навчальних закладів міста – 390 місць. У 2018 році дошкільні навчальні заклади відвідувало 470 дітей: ДНЗ № 1 “Веселка” –  308 дітей, ДНЗ №2 “Сонечко” – 162 дітей. Режим роботи 5-денний із 10,5 годинним робочим днем. Мовний режим – змішаний:

– ДНЗ №1 “Веселка” – 13 різновікових груп: 4 груп з російською мовою навчання, 9 груп з українською мовою навчання;

– ДНЗ №2 “Сонечко” – 7 різновікових груп: 7 груп з українською мовою навчання.

Вартість харчування в дошкільних навчальних закладах міста становить: 46,16 грн. – садок, 30,00 грн. – ясла (батьки сплачують за харчування 60% вартості), відповідно до рішень виконавчого комітету Теплодарської міської ради 100% звільнено від оплати за харчування:

– дітей з малозабезпечених сімей;

– дітей-сиріт та діти, позбавлених батьківського піклування;

– дітей, учасників АТО ( ООС );

– дітей батьків або осіб, які їх замінюють із сімей, які взяті на облік як внутрішньо переміщені особи.

На 50 % зменшено розмір встановленої плати за харчування для батьків, у сім’ях яких три і більше дітей.

            У дошкільних навчальних закладах, згідно заяв батьків, організовується короткотривале перебування дітей у групах загального типу. Досягти 100% охоплення дошкільною освітою дітей 5-ти річного віку допомагає гурток «Пізнайко» Будинку дитячої та юнацької творчості.

Збережено мережу позашкільних навчальних закладів:

– Теплодарський міський будинок дитячої та юнацької творчості – 27 гуртків/726 вихованців;

– Дитячо-юнацька спортивна школа – 7 відділень/15 груп/200 вихованців.

            Проведено упродовж червня 2018 року у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах звітування керівників про виконану за навчальний рік роботу на загальних зборах педагогічних колективів за участю представників батьківських комітетів, рад та піклувальних рад навчальних закладів.

      Влітку проведено оздоровлення дітей в оздоровчому таборі в профільному таборі в будинку дитячої та юнацької творчості: охоплено оздоровленням 30 дітей міста.

            На проведення планово-попереджувальних та косметичних ремонтів у навчальних закладах витрачалися кошти з місцевого бюджету, а саме:

 • Теплодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – 21989,00 грн.,
 • ДНЗ № 1 “Веселка” – 77900,00 грн.(проведення ремонт груп №8,9 та частково №2), монтаж вентиляції в харчоблоці – 109500,00 грн.
 • ДНЗ № 2 “Сонечко” – 8727,50 грн.,

            У рамках проведення капітальних ремонтів у навчальних закладах міста ТЗОШ та ДНЗ проведено та встановлено автоматичну пожежну сигналізацію на загальну суму – 1431000.00 грн.

          У ДНЗ №2 придбано кухонне електричне обладнання (плити, сковорідка, овочерізка, картоплечистка та холодильник) на суму 120000.00 грн..

             

6.У ГАЛУЗІ «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ»

 

         Заклади фізичної культури  та спорту у місті відсутні.

            Будівництво нових спортивних об’єктів потребує значних капіталовкладень, а також

   чіткої та ефективної системи моніторингу підготовки інфраструктури.   

         Відділ фізичної культури та спорту управління освіти, культури та спорту взаємодіє із закладами освіти, громадськими організаціями, приватними підприємцями, які проводять спортивну роботу.

     Фізкультурно-оздоровча та спортивно-масова робота в м. Теплодар здійснюється  такими закладами: освіти –  в одному загальноосвітньому, двох дошкільних, одному позашкільному (ДЮСШ) навчальних закладах  міста, одному державному навчальному закладі (Професійний ліцей), чотирьма громадськими  спортивними організаціями (Федерація футболу м.Теплодар, СК «Енергетик» (футбол), «Нація»(лао-тайські бойові мистецтва), «Кіокушинкай» ( види карате),   приватним підприємцем Кравцов В.В.Спортивно-танцювальний колектив(СТК) «Джей-Денс» (за різними видами танцювальних програм сучасної хореографії).

        У місті  розвивається 12 видів спорту (боротьба греко-римська, волейбол, легка атлетика, теніс настільний, футбол, футзал, карате та його версії, спортивні танці, таїландський бокс Муей Тай, фітнес, шахи, шашки).

   Проведено та взято участь у 258 фізкультурно та спортивно-масових заходах різних рівнів закладами освіти, громадськими організаціями, приватними підприємцями.

        

 1. У ГАЛУЗІ «КУЛЬТУРА»

 

У 2018 році відділ культури УОКС організував  проведення 57 культурно-масових заходів та урочистостей національно-патріотичного спрямування, заходів, направлених на підтримку сім’ї, дітей та молоді, збереження гендерної рівності, конкурсів та фестивалів, акцій з популяризації української творчості, збагачення духовності та підтримки культурної спадщини інших народностей.

              9 міських культурно-масових заходів  – День міста, фестиваль духовної пісні, мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, день місцевого самоврядування, День Соборності України, відзначення Дня народження Т.Г.Шевченка, Всесвітній день вишиванки, вшанування обдарованої молоді міста Теплодар, виставку «Свято квітів та дарів природи», були проведені відділом. 

              У 2018 році на проведення міських заходів було витрачено 7063 грн. (сім тисяч шістдесят три  гривні 00 коп.) бюджетних коштів.

            Відділ координує роботу закладів культури міста і йому підпорядковуються: Теплодарський міський Будинок культури (директор Костроміна А.В.), Теплодарська міська бібліотека (завідуюча Постних О.В.), Теплодарська дитяча музична школа (директор Ірха Л.В.) Заклади культури на протязі всього року приймали активну участь у  всіх міських заходах.

Будинок культури за 2018 рік провів 130 заходів. У 2018 році кількість художніх колективів в ТМБК:

 -народний театр „СвеЧа.

– дитяча художньо-театральна студія «Маски».

– молодіжний театральний  гурток .

 

Теплодарська міська бібліотека у 2018 році обслуговувала учнів Теплодарської загальноосвітньої школи, студентів професійного ліцею. Пропаганда літератури велась за слідуючими розділами річного плану: «Армія і молодь», «Профорієнтація», «Екологічне виховання», «Народознавство», «Етика і психологія», «Естетичне виховання», «Організація вільного часу і дозвілля», «Тиждень юнацької книги», «Правове виховання».Міська бібліотека бере активну участь у всіх загальноміських заходах, присвячених Дню Конституції України, Дню незалежності, Дню міста, Дню Перемоги,  Дню людей похилого   

     В  дитячій музичній школі м. Теплодар у 2018 році існувало 4  колектива:       

– дитячий хор – керівник Бондарук Л.М.;

– духовий ансамбль – керівник Блажков.

– вокальний ансамбль старших класів – керівник Бондарук Л.М.;

Загальна кількість дітей  142 дитини.

Учні музичної школи брали  участь у  конкурсах солістів-виконавців, ансамблевої гри, де посідали призові місця. Фінансове забезпечення ДМШ було задовільне. Фінансування школи здійснювалось  за рахунок коштів місцевого бюджету та частково за рахунок батьківської плати. Бюджетні кошти спрямовувавлись на виконання обраних школою навчальних планів на 94%, оплату праці викладачів та адмінперсоналу

 

 1. СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Станом на 31.12.2018 року на обліку в службі у справах дітей перебувало 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

         В порівнянні з минулим роком чисельність дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  змінилась.

За 2018 рік в місті Теплодар дітей, що залишились без батьківського піклування  не було.

Протягом 2018 року на регіональному обліку не перебували діти, які можуть бути усиновлені. Станом на 01.01.2019 року дітей на обліках з усиновлення немає.

В місті Теплодар протягом 2018 року усиновлень не відбувалось.

В сім’ях опікунів/піклувальників станом на 01.01.2019 року виховується 14 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Діти, які перебувають під опікою/піклуванням становлять 93% від загальної чисельності дітей, які перебувають на обліку. Враховуючи дані обставини, міською службою розпочато роботу щодо здійснення аналізу якості опіки/піклування. Так у 2018 році було проаналізовано вікову категорію опікунів, та родинні стосунки між опікунами та їх підопічними. Як показали результати – 71% опікунів перебувають зі своїми підопічними в родинних стосунках. Враховуючи, що значна частина опікунів мають досить похилий вік, наступним кроком було здійснення аналізу виконання опікунами своїх обов’язків.

На виконання міської програми „Оздоровлення та відпочинок дітей міста Теплодар на 2017-2021 року” рішення від 27.10.2016 №181 VІІ дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування охоплено  – 9 осіб (39%).

Протягом 2018 року в загальноосвітній школі міста Теплодар службою у справах дітей були проведені тематичні семінари, бесіди та лекційно-тренінгові заняття для батьків та учнів різних вікових груп про запобігання правопорушень серед неповнолітніх,  розповсюдження наркотичних засобів і психотропних речовин, профілактики ВІЛ/СНІДу серед молоді з використанням наглядної агітації та відеофільмів. Так, протягом 2018 року Службою було проведено 33 лекції, 5 засідань «круглих столів» та семінарів з зазначеного питання. Даними заходами було охоплено 1101 дитина міста Теплодар. 

 

 1. АДМІНІСТРАТИВНА КОМІСІЯ

Адміністративною комісією виконавчого комітету Теплодарської міської ради протягом 2018 року розглянуто  47 звернень на які  надано  96 відповідей,  проведено 12 засідань, які оформлено протоколами. Розглянуто 4 справи про адміністративне правопорушення, з них:

 ст.152 Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів – 2 справи;

-ст.150 – Порушення Правил користування житловими будинками та жилими приміщеннями  – 2 справа.

   На підставі розглянутих адміністративних справ. притягнуто до адміністративної відповідальності 4 осіб та призначено покарання у вигляді штрафу на суму 1292 грн сплачено  1241 грн., в зв’язку з тим, що одна адмінсправа повернута виконавчою службою без прийняття до виконання.

Протягом 2018 року надавалися приписи та попередження суб’єктам господарювання незалежно від форм власності щодо дотримання чистоти, порядку та благоустрою на закріплених територіях. Періодично проводяться рейди по місту з метою виявлення осіб, які порушують правила торгівлі, правила благоустрою.

   На підставі звернень громадян, суб’єктів господарювання та за дорученням керівництва проводяться акти обстеження житлових будинків та прибудинкових територій. Протягом 2019 року було проведено 9 обстежень.

  

 1. Державний Реєстратор

 За  2018 рок зареєстровано новостворених 71 фізичних осіб-підприємців (121 в 2017 році) та 12 юридичних осіб (2017 р. 8 осіб). Проведено державну  реєстрацію припинення 82  (2017 р.-161) ФОП та 8  юридичних осіб (2017 р. -2 особи), проведено інших реєстраційних дій по ФОП – 15  (2017 р.-30) реєстраційних дій, по юридичним особам – 21 (2017 р.-36) реєстраційна дія.  Постійно надаються консультації з різноманітних питань стосовно державної реєстрації  бізнесу.

 

 1. Ведення державного реєстру виборців

 

Станом на 31.12.2018 року в АІТС “ДРВ” по м. Теплодар  значаться:

 • виборців — 7593 (в тому числі виборці з виборчою адресою — 7418)осіб;
 • померлих — 376 осіб

      –   недієздатних  – 4;

      –   нездатних самостійно пересуватися — 27;

     

 1. Оборонна та мобілізаційна робота

За звітний період виконано заходи:

– взято на військовий облік — 28 осіб;

– виявлено військовозобов’язаних, які проживають на території міста і не перебувають на військовому обліку та громадян, які не пройшли приписку до призовних дільниць — 14 осіб;

– оповіщено на вимогу РВК призовників про їх виклик до РВК — 417 осіб;

– внесені до карток обліку зміни, які стосуються сімейного стану, місця їх проживання, освіти, місця роботи і посади — 55 особам;

– повідомлено про всі зміни до 5-го числа щомісяця РВК донесенням про зміну облікових даних — 12 донесень;

– складено і надано до РВК список юнаків (Теплодарська ЗОШ), які підлягають приписці до призовної дільниці у 2019 році – супровідний лист № 09-01-26/1027 від 02.10.2018 р.;

– сформовано “Особова справа призовника” юнаків 2002 р.н. і надано до РВК, які підлягають приписці до призовної дільниці у 2019 р. — супровідними листами № 09-01-26/1489 від 13.12.2018 р. (в кількості – 18 справ) та додатково № 09-01-26/1498 від 17.12.2018 р. (в кількості – 4 справи)

– ведення журналу перевірок стану обліку військовозобов’язаних і призовників — за номенклатурою справ Відділу, журнал № 06-11 том № 1 (записи зроблено при перевірці 18.05.2018 р. та 27.08.2018 р.).

п.1) сприяння організації призову громадян на альтернативну (невійськову) службу,…

Згідно Закону України “Про альтернативну (невійськову) службу” відноситься до повноважень міського УПСЗН.

п.1) сприяння мобілізації громадян…

Виконувалися відповідні заходи згідно Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”.

– після отримання від Біляївського РВК списків військовозобов’язаних про необхідність їх прибуття до мобілізаційного відділу РВК, виписувались повістки за підписом міського голови (разом за рік оповістили – 194 особи);

– сповіщення військовозобов’язаних було організовано через житлово-експлуатаційні організації, що здійснюють експлуатацію будинків (ТОВ “Житлово-експлуатаційне будівельне підприємство “Наше місто” — Сурженко А.І.; об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Прогрес” — Кондогеоргі А.А.; об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Константа” — Зорило Ю.Ф. та садовими кооперативами “Ветеран” і “Енергетик”), за супровідними від 20.02.2018 р. № 10-26/237, від 22.06.2018 р. № 05-01-26/474 та від 01.08.2018 р. № 05-01-26/689.

п.1) сприяння підготовці молоді до служби в Збройних Силах України…

Підготовка проводиться міськими навчальними закладами за затвердженими відповідно до законодавства програмами.

З метою допомоги РВК в проведенні приписки до призовної дільниці допризовників міста, яким у рік приписки (2019) виповнюється 17 років, до навчальних закладів міста Теплодар було направлено запити щодо надання списків юнаків 2002 року народження (№ 06-01-26/863 від 06.09.2018 р.).

Про проведення приписки юнаків 2002 року народження до призовної дільниці РВК їх було сповіщено повідомленнями (комплект анкетних документів), які надсилались Відділом до відповідних навчальних закладів міста Теплодар (№ 06-01-26/1066 від 08.10.2018 р.).

Разом з тим у зв’язку з передачею ТОВ “Житлово-експлуатаційне будівельне підприємство “Наше місто” картотеки приписки та виписки у Теплодарську міську службу ГУ ДМС немає можливості скласти списки призовників в цілому за містом Теплодар.

Це законодавчо неврегульоване питання веде до того, що деякі юнаки, які навчаються у навчальних закладах міста Одеси та других міст, залишаються поза увагою плануємих заходів щодо приписки громадян до призовної дільниці. Адже списки юнаків, отриманні від навчальних закладів міста Теплодар, узагальнюються Відділом та подаються до РВК без відомостей про цих юнаків.

 

 1. Центр надання адміністративних послуг

На теперішній час в Центрі громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати 105 видів послуг, які були переглянуті в протягом звітного року та затверджені рішення Теплодарської міської ради від 18 грудня 2018р. №515-VII.

За суб’єктами надання послуги розподілились наступним чином:

Теплодарська міська рада

та її виконавчий комітет

69

65,7%

Теплодарський міський сектор

Державної міграційної служби

1

1,0%

Відділ у Біляївському районі Головного

управління Держгеокадастру Одеської області

12

11,4%

Головне територіальне управління

юстиції у Одеській  області

16

15,2%

документи дозвільних органів

7

6,7%

 

На кожну адміністративну послугу суб’єктами надання адміністративних послуг розроблені інформаційні та технологічні картки.

На офіційному веб-сайті Теплодарської міської ради створено і постійно оновлюється розділ «Адміністративні послуги», на якій можна ознайомитись з інформацією щодо функціонування Центру та з питань оформлення відповідних документів.

У звітному періоді за отриманням консультацій до Центру звернулось близько 8000 суб’єктів звернень. Консультації надаються не лише при особистому звернені громадян, а й за допомогою електронної пошти та по телефоном.

Протягом звітного періоду адміністраторами Центру:

зареєстровано – 3192 звернення, що на 33,8% менше ніж за аналогічний період 2017 року, у тому числі:

Суб’єкт надання адміністративних послуг

2018 рік

2017 рік

Показник результатавності

Виконавчий комітет Теплодарської міської ради:

2557

2468

+3,6%

–          відділ земельних ресурсів

279

245

+13,9%

–          відділ у справах сім’ї та молоді

173

149

+6,1%

–          відділ соціально-економічного розвитку

1

5

 

–          відділ архітектури та містобудування

164

227

-27,7%

–          відділ реєстрації місця проживання фізичних осіб

1444

1450

-0,4%

–          керуючий справами

35

–          реєстратор речових прав на нерухоме майно

334

263

+27,0%

–          реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

127

129

-1,6%

Управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради

110

117

-6,0%

Теплодарський міський сектор Державної міграційної служби

126

196

-35,7%

Відділ у Біляївському районі Головного управління Держгеокадастру Одеської області

398

2038

-80,5%

– видано – 3194 результатів послуг, що на 31,3% менше, ніж за аналогічний період 2017 року, а саме:

Суб’єкт надання адміністративних послуг

Видано результатів за 2018 рік

Виконавчий комітет Теплодарської міської ради

2550

–          відділ земельних ресурсів

273

–          відділ у справах сім’ї та молоді

171

–          відділ соціально-економічного розвитку

1

–          відділ архітектури та містобудування

168

–          відділ реєстрації місця проживання фізичних осіб

1481

–          реєстратор речових прав на нерухоме майно

329

–          реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

127

Управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради

111

Теплодарський міський сектор Державної міграційної служби

126

Відділ у Біляївському районі Головного управління Держгеокадастру Одеської області

407

 

Суб’єктами надання адміністративних послуг відмовлено в наданні послуг по 66 зверненням, що складає 2,0% від загальної кількості звернень. Кількість відмов на 71,3% зменшилась в порівнянні з кількістю відмов протягом 2017 року.

Найбільша кількість відмов надана відділом у Біляївському районі Головного управління Держгеокадастру Одеської області – 45 (68,2%), відділами виконавчого комітету Теплодарської міської ради – 15 (22,7%), управлінням майна та інвестицій Теплодарської міської ради – 5 (7,6%)

Безпосередньо заявниками з різних причин було анульовано 21 звернення.

Адміністративні послуги надаються на безоплатній основі, крім тих, платність яких передбачена законом.

Протягом 2018 року до місцевого бюджету від надання платних  адміністративних послуг надійшло 68540грн., а саме:

–   47150,00 грн. – адміністративний збір за реєстрацію речових прав на нерухоме майно;

– 8480,00 грн. – адміністративний збір від державної реєстрації змін до відомостей юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

–   7888,00грн. – адміністративний збір від реєстрації місця проживання фізичних осіб.

– 5022,00грн. – адміністративний збір за внесення змін та отримання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

 

За підсумками роботи минулого року, зазначу, що зроблено не мало, але потреб у громади набагато більше. Кожен з нас хоче бачити Теплодар комфортним, а його мешканців – успішними та забезпеченими. Але так як у місті недостатня кількість бюджетоутворюючих підприємств дуже важко задовольнити всі потреби життєдіяльності міста.

 

Найболючішими є проблеми комунальної сфери такі як зношеність мереж, застаріле обладнання, яке потребує модернізації, наша безпека, сміття, дороги, які руйнуються незалежно від нашого бажання та критики.

Для їх вирішення потрібні значні фінансові ресурси, яких, на жаль, в міському бюджеті немає. Але ми працюємо  і будемо продовжувати працювати над збільшенням доходів, що дасть змогу поступово піднімати планку наших можливостей, що дасть можливість одну за одною ці проблеми закривати.

Щиро вірю в те, що спільними зусиллями ми зможемо забезпечити життя нашої громади на належному рівні. Хочу наголосити, що тільки разом, в результаті спільної наполегливої роботи ми можемо пишатися добрими справами на благо нашого міста. Прагну, щоб наше місто розкрило свій величезний потенціал, щоб наші мешканці мали тарифи на водопостачання, теплопостачання менші ніж на сьогоднішній день.

 

Дякую всім за увагу.

 

 

 Міський голова                                                                    М.В. Жовнір

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: