№247-ПРР від 29.08.2018р. Про внесення змін до рішення Теплодарської міської ради від 12.11.2015 року №2-VII «Про затвердження Регламенту роботи Теплодарської міської ради VII скликання»

УКРАЇНА

ТЕПЛОДАРСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

         ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про внесення змін до рішення Теплодарської

міської ради від 12.11.2015 року №2-VII

«Про затвердження Регламенту роботи

Теплодарської міської ради VII скликання»

  

          Відповідно до п.1 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Теплодарська міська рада,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до рішення Теплодарської міської ради від 12.11.2015 року №2-VII «Про затвердження Регламенту роботи Теплодарської міської ради VII скликання», а саме:
  • п.5.9 ст. 25 Регламенту із текстом «проект рішень міської ради та інші матеріали з питань порядку денного сесії доводяться до відома депутатів у день проведення засідань постійних комісій міської ради» виключити.
  • п. 5.10 ст. 25 Регламенту викласти в такій редакції: «готовність до розгляду питань порядку денного узгоджується міським головою напередодні чергової сесії, після чого секретар міської ради готує остаточний варіант рекомендованого порядку денного».
  • Останній підпункт п.22 ст. 26 Регламенту викласти в такій редакції: «організовує ведення протоколу пленарного засідання, підписує протокол».
  • п.32 ст.26 Регламенту викласти в такій редакції: «Секретаріат сесії веде протокол пленарного засідання сесії, запис бажаючих виступити, реєструє депутатські запити, питання, довідки, повідомлення та інші матеріали, організує роботу з зверненнями громадян, що поступили на адресу сесії. Для консультацій під час сесії секретаріат залучає спеціалістів».
  • В п.3 ст. 31 Регламенту виключити вираз «і стенограми» в першому та другому реченнях.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, законності та антикорупційної політики, конфлікту інтересів, правопорядку та соціального захисту населення..