Додому » Мешканцям міста » Міграційна служба м.Теплодар

Міграційна служба м.Теплодар

 

                                                                                                 Теплодарський МС ГУДМС

                                                                                                  України в Одеській області

                                                                                                  повідомляє

 

Шановні громадяни!

 

        Згідно Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»  громадянин   України,   а   також   іноземець  чи  особа  без громадянства,  які  постійно  або  тимчасово проживають в Україні,зобов’язані  протягом  десяти  днів після прибуття до нового місця проживання   зареєструвати   місце  проживання.  Реєстрація  місця проживання  особи  здійснюється  в день подання особою документів. Реєстрація  місцяпроживання за заявою особи може бути здійснена з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання.

         Для реєстрації особа або її законний представник подає: письмову заяву; документ,  до якого вносяться відомості про місце проживання. Якщо  дитина  не  досягла 16-річного віку, подається свідоцтво про народження абосвідоцтво про належність до громадянства України; квитанцію   про  сплату  державного  мита  або  документ  про звільнення від його сплати; талон  зняття  з  реєстрації (у разі зміни місця проживання в межах  України).  Талон зняття  з  реєстрації не подається у разі оформлення  реєстрації  місця  проживання  з  одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання; документи,  що  підтверджують  право  на  проживання в житлі, перебування або  взяття  на  облік  у  спеціалізованій соціальній установі,   закладі   соціального  обслуговування  та  соціального захисту,  проходження  служби  у  військовій  частині, адреса яких зазначається під час реєстрації; військовийквиток або посвідчення про приписку (для громадян, які  підлягають  взяттю  на  військовий  облік  або перебувають на військовому обліку).

         У  разі  подачі  заяви законним представником особи додатково подаються: документ, що посвідчує особу законного представника; документ,  що  підтверджує  повноваження  особи  як законного представника,  крім  випадків, коли  законними  представниками  є батьки (усиновлювачі).  Реєстрація   місця   проживання  особи  за  заявою  законного представника здійснюється за згодою інших законних представників. Забороняється   вимагати   для реєстрації  місця  проживання подання особою інших документів.

         Облік  громадян  України,  які  проживають за межами України, ведеться   закордонними   дипломатичними   установами   України  в установленому Міністерством закордонних справ України порядку.

         Надання  органами  реєстрації відомостей про місце проживання або   місце   перебування   особи   та  інших  персональних  даних здійснюється виключно у випадках, передбачених законами України, і лише  в  інтересахнаціональної безпеки, економічного добробуту та прав людини або за згодою самої особи.

         Зняття  з  реєстрації  місця проживання особи здійснюється на підставі: заяви особи або її законного представника; судового  рішення, яке набрало законної сили, про позбавлення права  власності  на  житлове  приміщення або  права користування житловим  приміщенням,  про виселення, про визнання особи безвісно відсутньою або оголошення її померлою; свідоцтва про смерть; паспорта  або  паспортного  документа,  що  надійшов з органудержавної  реєстрації  актів  цивільного  стану, або документа про смерть,   виданого   компетентним   органом   іноземної   держави, легалізованого в установленому порядку; інших документів, які свідчать про припинення: підстав для  перебування  на  території України іноземців та осіб без громадянства; підстав    для    проживання    або   перебування   особи   у спеціалізованій    соціальній    установі,   закладі   соціального обслуговування та соціальногозахисту; підстав на право користування житловим приміщенням.

         Зняття  з  реєстрації здійснюється в день звернення особи. За заявою  особи  зняття з реєстрації може бути здійснено одночасно з реєстрацією нового місця проживання.

         Зняття  з  реєстрації  місця проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених   батьківського   піклування,   осіб,   стосовно  яких встановлено  опіку  чи  піклування,  здійснюється за погодженням з органами опіки і піклування.

         Разом із заявою особа подає: документ,   до   якого   вносяться  відомості  про  зняття  з реєстрації  місця  проживання.  Якщо  дитина не досягла 16-річного віку,   подається  свідоцтво  про  народження  або  свідоцтво  проналежність до громадянства України; військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які  підлягають  взяттю  на  військовий  облік  або перебувають на військовому обліку).

         У  разі  подачі  заяви законним представником особи додатково подаються: документ, що посвідчує особу законного представника; документ,  що  підтверджує  повноваження  особи  як законного представника,  крім  випадків, коли  законними  представниками  є батьки (усиновлювачі). Зняття   з   реєстрації  місця  проживання  особи  за  заявою законного  представника  здійснюється  за  згодою  інших  законних представників.

А також повідомляємо, що 5 грудня 2013 року набрав чинності прийнятий Верховною Радою України та підписаний Президентом України Закон (671-VII), яким внесено зміни до Закону України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України».                Відповідно до внесених змін, з числа підстав для відмови у видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон виключено відсутність відстрочки у призові на строкову військову службу.                                                                            Таким чином, підрозділи міграційної служби відтепер не контролюватимуть при оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон зазначені обставини, отже подання довідки з військових комісаріатів для юнаків призовного віку при оформленні закордонного паспорта втратило необхідність.

 

З повагою

Завідувач Теплодарського МС

Миргородський С.М.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: