18 травня 2026 року м.Теплодар №135-Р
Про надання фінансової підтримки міському
комунальному підприємству «Теплодарводоканал»
Відповідно до ст.ст. 17,42,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області від 21.07.2025р. №731-VIII «Про затвердження Міської програми фінансової підтримки комунальних підприємств Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області на 2026-2030 роки» зі змінами, рішення Теплодарської міської ради від 22.12.2025 року №813-VІІІ «Про бюджет Теплодарської міської територіальної громади на 2026 рік» зі змінами, згідно листа міського комунального підприємства «Теплодарводоканал» від 12.05.2026 року №160/01-12/01, з метою забезпечення стабільної роботи та запобігання відключення від послуг з електричної енергії міського комунального підприємства «Теплодарводоканал»
ЗОБОВ’ЯЗУЮ:
1. Надати фінансову підтримку міському комунальному підприємству «Теплодарводоканал» у сумі 400000,00 грн (Чотириста тисяч гривень 00 копійок) для погашення заборгованості, а саме: перед ТОВ «ВІТО ЕНЕРДЖИ» за послуги з постачання електричної енергії у сумі 170864,33 (сто сімдесят тисяч вісімсот шістдесят чотири гривні 33 копійки), перед ТОВ «ІНФОКС» філія «ІНФОКСВОДОКАНАЛ» за послуги водопостачання у сумі 229135,67 (двісті двадцять дев’ять тисяч сто тридцять п’ять гривень 67 копійок).
- Управлінню житлово-комунального господарства, землевпорядкування та майна Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області за рахунок загального фонду по КПКВК 3116020 «Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги» КЕКВ 2610 перерахувати кошти у сумі 400 000,00 грн (Чотириста тисяч гривень 00 копійок) на рахунок міського комунального підприємства «Теплодарводоканал», відкритого у Теплодарському ВДКСУ Одеської області на виконання пункту 1 даного розпорядження.
- Дане розпорядження затвердити на черговій сесії міської ради.
- Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Міський голова Олександр ЧУЙКО