«Вікі любить пам’ятки» — завантажте фотографії, допоможіть Вікіпедії та змагайтеся за призи!

(більше…)

ТЕРМІНОВЕ ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до розпорядження  міського голови від 04 серпня 2020 року №204-Р «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 30.07.2020 року №197-Р» пленарне засідання чергової сімдесят першої сесії Теплодарської міської ради сьомого скликання переноситься на 10.00 год. 20 серпня 2020 року.

ОГОЛОШЕННЯ

06 серпня  2020 року  о 10.00 год. в кабінеті міського голови Жовніра М.В. відбудеться  чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

(більше…)

Психологічна реабілітація

Постановою КМУ від 27 грудня 2017 року № 1057 затверджено «Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності»

 Метою і завданням психологічної реабілітації є:

      1) збереження або відновлення фізичного та психічного здоров’я отримувачів послуг;

      2) досягнення соціально-психологічного благополуччя;

     3) зниження частоти та тяжкості наслідків перенесених бойових психічних травм у формі гострих стресових реакцій;

       4) запобігання інвалідності;

      5) профілактика агресивної та саморуйнівної поведінки.

(більше…)

Соціальна та професійна адаптація

З метою відновлення та вдосконалення професійних навичок і вмінь, як невід’ємної складової адаптації до життя в мирних умовах, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці Урядом затверджено Порядок організації соціальної та професійної адаптації  учасників АТО та механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за відповідною програмою  (постанови Кабінету Міністрів України від 31.03 2015  № 179 та від 21.06.2017 №432).

     Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції охоплює всіх учасників АТО (працюючих, непрацюючих, безробітних, військовослужбовців, працівників усіх силових структур, тощо), яким встановлено статус учасника бойових дій, інваліда війни або учасника війни.

(більше…)

Санаторно – курортне лікування

     Постановою  КМУ від 31 березня 2015 року № 200 затверджено «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно – курортним лікуванням» із змінами.

      Безоплатними  путівками до санаторно-курортних закладів відповідно до цього Порядку згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості забезпечуються: учасники бойових дій; особи з інвалідністю внаслідок війни; особи з інвалідністю внаслідок війни із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку); постраждалі учасники Революції Гідності ; учасники війни.

(більше…)

ОГОЛОШЕННЯ

13.08.2020 року о 10.00 год. відбудеться  пленарне  засідання  чергової сімдесят першої  сесії Теплодарської міської ради сьомого скликання.

(більше…)

День хрещення Київської Русі-України

День хрещення Київської Русі-України – державна пам’ятна дата, що відзначається щорічно 28 липня – у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, відповідно до Указу Президента України Віктора Ющенка від 25 липня 2008 року № 668/2008 «Про День хрещення Київської Русі–України».

(більше…)

До Дня молоді у місті Теплодар пройшов онлайн-конкурс «КАРАОКЕ»

До Дня молоді у місті Теплодар пройшов онлайн-конкурс «КАРАОКЕ». Переможцями конкурсу, за максимальною кількістю лайків стала активна талановита молодь: НІКІТЕНКОВ ВЛАДИСЛАВ (вікова категорія від 14 до 20 років) та ЧЕРНЕГА ВІКТОР (вікова категорія від 21 до 35 років).

(більше…)

Закінчення «Відкритого чемпіонату Одеської області Південної велосипедної ліги»

Сьогодні, 26 липня 2020 р. закінчився «Відкритий чемпіонат Одеської області Південної велосипедної ліги». Всі учасники гідно витримали свої дистанції і, які і має бути на змаганнях, є переможці. Нагородження переможців велосипедного чемпіонату відбулось за участі міського голови Жовніра Михайла Васильовича та організаторів чемпіонату ГО «Південна велосипедна ліга м.Одеси», на чолі з директором Вікторією Бондаренко.

Ми щиро вдячні всім учасникам чемпіонату за участь у змаганнях, бажаємо  легких дистанцій та наступних перемог! (більше…)

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo