Home » ПАМ’ЯТКА РОБОТОДАВЦЮ

ПАМ’ЯТКА РОБОТОДАВЦЮ

                        ДЛЯ ВАС, ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!

                           ПОСЛУГИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ      

         Ст. 19 Закону України № 875 від 21.03.91 р. “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” для  підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств, організацій громадських організацій інвалідів, фізичних осіб, які використовують найману працю, установлюється норматив  робочих  місць для працевлаштування інвалідів у розмірі 4% середньооблікової чисельності штатних працівників  облікового  складу за рік, а якщо працює від  до 25 осіб, – у кількості одного робочого місця.

          Кількість робочих місць для працевлаштування інвалідів підприємства, розраховують самостійно.

          За невиконання встановленої квоти з працевлаштування інвалідів роботодавцеві загрожує  штраф. Для підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств, організацій громадських організацій інвалідів, фізичних осіб, на яких працює від 8-ми до 15-ти осіб, — штраф становитиме половину середньорічної заробітної плати за кожне робоче місце, призначене для працевлаштування інваліда й не зайняте ним; якщо працює від 15-ти осіб і більше — штраф дорівнює розміру середньорічної зарплати за кожне не зайняте інвалідом робоче місце. Єдиний спосіб уникнути штрафу — виконувати установлену законом квоту з працевлаштування інвалідів. 

       Якщо роботодавець не в змозі самостійно укомплектувати  вакансії  на створені, у відповідності до нормативу, робочі місця, він може звернутись за допомогою до будь-якого центру зайнятості. Фахівцями центру буде надана кваліфікована допомога з підбору кадрів та укомплектуванні робочих місць необхідними працівниками.

Для кожного центру зайнятості підбір необхідних працівників на замовлення роботодавців з врахуванням особливостей та вимог конкретного підприємства є найважливішою ділянкою його роботи.

ВСІ ПОСЛУГИ, ЯКІ НАДАЄ СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ, БЕЗКОШТОВНІ!

 

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: (048)736-01-48  

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo