65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

Протокол №4 Засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Теплодарської міської ради

Протокол № 4

Засідання Громадської ради,

 при виконавчому комітеті Теплодарської міської ради

30 липня  2013 року

 

Голови ради: Шевченко О. С.

Секретар : Одинцова Г. Л.

Ашук М. О., Мурашов О. Ів., Драгомерецький М. В., Соборов  С. Ф., Ярмоленко П. В., Антоненко П. І., Столяр В. В., Сарман С. Є., Бордан М. О., Звягін С.А., Сильницька С. О., Власова Г. П.,Ципун М.П., Грішко Ю. О., Крилов А., Мельниченко М. К.

Присутні члени Громадської ради:

Присутні:

Міський голова міста Теплодар – Печерский Л. М.,

Начальник земельного відділу ВК ТМР  – Крамер Н. М.,

Начальник юридичного відділу ВК ТМР – Юзишина І. В.,

Начальник відділу НС та ЦЗН ВК ТМР – Биконов О. О.,

В. о. секретаря адміністративної комісії – Ігнатова Л. В.,

Начальник міського БТІ – Дядик В. В.,

Начальник служби міграції – Миргородський С. М.,

Яровий М. М. – депутат Теплодарської міської ради

Представники будинку № 40, вул. Генерала Плієва,

ФОП Логош О. М.

 

 

Порядок денний:

  1. Переведення будинків дачних та садових кооперативів у житловий фонд. Доповідає: Начальник земельного відділу – Крамер Н. М., співдоповідач: начальник юридичного відділу –Юзишина І. В.
  2. Обговорення Місцевих планів дій з охорони навколишнього середовища, згідно Указу Міністерства екології та природних ресурсів України від 5 грудня 2012 року «Про затвердження Місцевих планів дій з охорони навколишнього середовища». Обрання до ініціативної групи представників громадськості міста. Доповідає: начальник відділу НС та ЦЗС – Биконов О. О.
  3. Обговорення питання щодо розміщення та облаштування паркувального місця міським підприємцем ФОПЛогош О. М., за адресою: вул. Плієва 2/11. Доповідає: в. о. секретаря адміністративної комісії– Ігнатова Л. В.

 

По першому питанню доповіла: Крамер Н. М.

Розповіла про те, як це питання вирішується Вінницьким міським виконкомом. Зацікавлена особа  письмово звертається до міського голови з повним пакетом документів на земельну ділянку та дачний будинок, міська влада розглядає заяву і направляє документи в БТІ, яке дає свій висновок про придатність цілорічного проживання у даній споруді. На підставі висновку БТІ виконавчим комітетом приймається рішення про переведення дачного будинку в житловий фонд. Наталія Миколаївна зазначила, що досвід Вінниці, як один з можливих, може бути реалізований і в нашому місті.

Співдоповідач: Юзишина І. В.

Розповіла про те, що на розгляді Верховної Ради перебуває законопроект, прийняття якого могло б відразу вирішити питання переведення в житловий фонд будинків дачних і садових кооперативів по всій Україні. Так само, Інна Вікторівна зазначила, що сьогодні по Україні і в Одеській області, зокрема, існує судова практика, коли людей за рішенням суду прописують у будинках дачних і садових кооперативів, не переводячи ці будинки в житловий фонд.

Виступали:

Міський голова Печерський Л. М. – зазначив, що питання переведення в житловий фонд будинків дачних і садових кооперативів – питання назріле і життєво важливе і сказав, що сьогодні це питання виноситися на обговорення громадськості тому, як виконавчим комітетом розпочато активні дії в напрямку вирішення цього питання.

Начальник міської міграційної служби Миргородський С. Н. доповнив виступ Юзишина І. В., зазначивши, що, не переводячи в житловий фонд, прописати в будинках дачних і садових кооперативів міграційна служба може тільки за рішенням суду.

 

Подругому питанню доповідав: Биконов О. О.

Зазначив, що виконавчим комітетом розпочато роботу з розробки «Місцевих планів дій з охорони навколишнього середовища» і сьогодні, для створення ініціативної групи виконавчий комітет запрошує до ініціативної групи представників громадськості міста.

Виступили:

Міський голова Печерський Л. М. відзначив необхідність прийняття активних заходів і залучення громадськості до спільного вирішення питань пов’язаних з екологічним станом міста, та підкреслив необхідність спрямувати спільні зусилля на те, що б і надалі місто Теплодар залишався екологічно чистим містом.

 

По третьому  питанню доповідала: Ігнатова Л. В.

Зазначила, що у виконавчий комітет зі скаргою звернулися мешканці 40-х будинків по вул. Генерала Плієва, в якій висловили небажання того, що б підприємець обладнав паркувальне місце біля їх будинку.

 

У ході обговорення питання підприємцем було надано візуалізаційний проект запланованого благоустрою.

 

Виступили:

Міський голова Печерський Л. М. зазначив, що сьогодні міська влада намагається створити максимально сприятливі умови для розвитку малого та середнього бізнесу в місті, тому як розвиток підприємництва – це поповнення міського бюджету та створення нових робочих місць. Відзначивши так само, що міські підприємці не так часто самі проявляють ініціативу в питанні благоустрою території, прилеглої до їх закладам.

Депутат Яровий М. М., обраний до міської ради від 40-х будинків, зазначив, що якби кожен підприємець в місті виявляв ініціативу і упорядковував територію свого закладу, Теплодар давно б вже перетворився і питання благоустрою міста в цілому вирішувалося швидше.

Голова громадської ради Шевченко А. А. запропонував жителям 40-х будинків провести загальні збори і обрати до громадської ради представників, для вирішення подібних питань у подальшому, та виніс пропозицію виконавчому комітету – виносити на обговорення громадськості, по засобам розміщення на сторінках газети «Теплодарський вісник» і на міському сайтівізуалізаційні проекти запланованого благоустрою або розміщення малих архітектурних форм у місті, до прийняття відповідних рішень виконавчим комітетом.

Міський голова Печерський Л. М. звернувся і до мешканців будинку і до підприємця з проханням мирно обговорити всі викладені пропозиції і прийти до спільного знаменника у вирішенні цього питання.

 

Ухвалили за порядком денним:

  1. Підтримати дії виконавчого комітету у вирішенні питання переведення в житловий фонд будинків дачних та садових кооперативів, та проводити роз’яснювальну роботу по цьому питанню із представниками громадськості міста.
  2. Підтримати виконавчий комітет у розробці «Місцевих планів дій з охорони навколишнього середовища», провести роз’яснювальну роботу із представниками громадськості щодо залучення громадськості до обрання в ініціативну групу представників міста. Надати пропозиції у відділ НС та ЦЗН щодо представників громадськості у міський ініціативній групі.
  3. Провести збори мешканців 40-х будинків по вул. Генерала Плієва для обрання представника у Громадську раду, запропонувати виконавчому комітету виносити на розгляд громадськості плани благоустрою та розміщення малих архітектурних форм на шпальтах газети «Теплодарський вісник»  та міському сайті, до прийняття відповідних рішень виконавчим комітетом.

 

Голова ГР                                                                                                            О. С. Шевченко

 

Секретар ГР                                                                                                          Г. Л. Одинцова