65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

жовтень 2018р.

Про затвердження Порядку оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств Теплодарської міської ради

Про   відпочинок та оздоровлення дітей м.Теплодар у 2018 році

Про внесення змін до рішення Теплодарської міської ради від 15 лютого 2018 року № 18/В-2018  « Про затвердження в новій редакції Положення про орган опіки і піклування Теплодарської міської ради над повнолітніми особами,   які потребують допомоги щодо забезпечення їх прав та   інтересів, Положення про опікунську раду з питань  забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки  (піклування) та її складу» 

Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Теплодарської міської ради

Про затвердження списків дітей дошкільного віку м. Теплодар

Про втрату чинності рішення від 23 квітня 2018р. № 62/В-2018 «Про визначення виробника, транспортувальника, постачальника теплової енергії та виконавця послуг з централізованого опалення м.Теплодар»

Про квартирний облік Кузьміна В.Д.

Про зняття з квартирного обліку Усачову В.А., Усачова С.В., Усачову В.В.

Про впровадження в дію Кодексу етичної поведінки  посадових осіб місцевого самоврядування  Теплодарської  міської ради та створення комісії з етики

Про присвоєння адреси садовому будинку, який розташований на земельній ділянці, що знаходиться у власності гр. Южіці В.В.

Про присвоєння нової адреси земельній ділянці, яка знаходиться у власності гр. Федорчука В.Г.

Про надання згоди гр. Михалець І. П. на виготовлення будівельного паспорту для будівництва індивідуального будинку та господарських будівель за адресою: Одеська обл., м. Теплодар, ЖБК «Вишневий сад-2006Т», вул. Дніпропетровська, 5.

Про готовність об’єктів житлово -комунального господарства та соціальної сфери міста Теплодар до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років

Про скасування рішення виконавчого комітету ТМР від 16 березня 2018 №49/В-2018 «Про взаємовідносини з об’єднаними територіальними громадами у сфері надання освітніх послуг»Про внесення змін до рішення виконавчого комітету ТМР від 16 березня 2018 №49/В-2018 «Про взаємовідносини з об’єднаними територіальними громадами у сфері надання освітніх послуг»

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету ТМР від 25 вересня 2018 року №154/В-2018 «Про затвердження пільг для дітей, які навчаються в Теплодарській музичній школі»

Про надання ФОП Тихоновій Н.А. дозволу на тимчасове розміщення комплексу тимчасових споруд для роздрібної торгівлі на а/бетонній площадці за адресою: м. Теплодар, вул. Піонерна, 4-А.

Про переведення садового будинку, який знаходиться у власності гр. Пітика О.М. у жилий будинок

Про надання дозволу на видалення зеленого насадження (дерева-алича) за адресою: м.Теплодар, пр.Енергетиків, буд.№8 (І під’їзд)

Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна

Про внесення пропозицій до Теплодарської міської ради щодо затвердження звіту про виконання бюджету міста Теплодар за 9 місяців 2018 року

Про початок опалювального сезону 2018-2019 р.р. у м.Теплодар

Про присвоєння адреси земельній ділянці, яка знаходиться у постійному користуванні СП «ВІНКО-ХЛІБ»

Про надання згоди гр. Котлик Н. О. на виготовлення будівельного паспорту для будівництва садового будинку та господарських будівель за адресою: Одеська обл., м. Теплодар, СК «Ветеран», вул. Теніста, 17