65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

серпень 2018р.

Про передачу контейнерів для сміття на колесах ТОВ “ЖЕБП “Наше місто” з постановкою на позабалансовий облік

Про передачу урн вуличних для сміття (бетонні) ТОВ “ЖЕБП “Наше місто” з постановкою на позабалансовий облік

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території прилеглій до будівлі Теплового пункту АІКу, розташованого за адресою: 65490, Одеська область, м.Теплодар, Промзона, вул.Хімічна, 4.

Про присвоєння адреси садовому будинку, який розташований на земельній ділянці, що знаходиться у власності гр. Ціщук О. О.

Про надання ФОП Морозову Д.С. дозволу на тимчасове розміщення тимчасової споруди для роздрібної торгівлі на а/бетонній площадці за адресою: м. Теплодар, вул. Комунальна, 8-В/13

Про надання згоди гр. Гузіковії Т.І. на виготовлення будівельного паспорту для будівництва садового будинку та господарських будівель за адресою: Одеська обл., м. Теплодар, СК «Ветеран», вул.Теніста,134.

Про надання згоди гр. Каченовській Г.О. на виготовлення будівельного паспорту для будівництва садового будинку та господарських будівель за адресою: Одеська обл., м. Теплодар, СК «Енергетик», вул. Сливова, 1.

Про надання згоди гр. Долгошеєй Т.П. на виготовлення будівельного паспорту для будівництва індивідуального садового будинку та господарських будівель за адресою: Одеська обл., м. Теплодар, СТ «Радуга», вул. Торгова, 50.

Про присвоєння адреси земельній ділянці, яка знаходиться у власності гр. Лаврінова М . І.

Про розміщення на прилеглій території ТЗОШ І-ІІІ ступенів Теплодарської міської ради скейт-парку

Про визначення виконавця житлово-комунальних послуг з вивезення твердих побутових відходів з території м.Теплодар