Home » Про затвердження Програми забезпечення доступним житлом жителів міста Теплодар на 2018-2021 роки

Про затвердження Програми забезпечення доступним житлом жителів міста Теплодар на 2018-2021 роки

У К Р А Ї Н А

 

ТЕПЛОДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про затвердження Програми забезпечення

доступним житлом жителів міста Теплодар

на 2018-2021 роки

 

 

Відповідно  статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законів України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння іпотечному кредитуванню», «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», з урахуванням Державної цільової соціально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2020 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2009 року № 1249, Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2020 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 967, Порядку забезпечення громадян доступним житлом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2009 р. № 140, Положення про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2001 р. № 584, з метою створення належних умов для забезпечення доступним житлом жителів міста Теплодар

Теплодарська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму забезпечення доступним житлом жителів міста Теплодар на 2018-2021 роки (далі – Програма), що додається программа.
  2. Управлінню майна та інвестицій спільно з виконавчим комітетом Теплодарської міської ради:
    • Забезпечити виконання заходів, передбачених даною Програмою.
    • При складанні проектів міського бюджету на 2018-2021 роки передбачати виділення коштів на реалізацію Програми в межах наявного фінансового ресурсу міського бюджету.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій, комунальної власності та підтримки підприємницької діяльності, торгівлі.

Додаток 1  Додаток 2  Додаток 3 Додаток 4

 

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo