Home » Про надання згоди на зміну цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться в оренді у ФОП Петкевича В.В.

Про надання згоди на зміну цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться в оренді у ФОП Петкевича В.В.

 ТЕПЛОДАРСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про надання згоди на зміну цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться в оренді у ФОП Петкевича В.В.  

 

         Відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.50 Закону України «Про землеустрій», згідно заяви від 18.05.2018р.  Петкевича В.В., Теплодарська міська  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду ФОП Петкевичу Володимиру Володимировичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 у власність га (кадастровий номер 5111500000:01:002:0142), що розташована за адресою: вул. Комунальна,3-Б, м. Теплодар, Одеська обл., яка знаходиться у користуванні ФОП Петкевича В.В. на праві оренди, цільове призначення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м. Теплодар змінюється з земель сільськогосподарського призначення для ведення підсобного сільського господарства на для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  2. ФОП Петкевичу Володимиру Володимировичу

1) замовити  розробку  документації із  землеустрою в організації, яка  має  відповідний  дозвіл (ліцензію) на  виконання  цих видів  робіт;

2) подати документацію  із  землеустрою  на  затвердження    Теплодарській міській  раді

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища будівництва та архітектури.

 

 

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo