65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

Ми працюємо, щоб працювали теплодарці!

У  2017 році службою зайнятості м. Теплодар забезпечено роботою 156 осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю за 2017 рік по м. Теплодар склав близько 3500 грн. Допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності отримала, нажаль, лише одна особа.

Навчання за направленням служби зайнятості м. Теплодар  пройшли 27 осіб. За 15 працевлаштованих безробітних  на новостворені робочі місця роботодавці щомісячно отримували компенсацію єдиного соціального внеску. Термін пошуку роботи зменшився майже вдвічі. Кількість роботодавців , які надалі вакансії збільшилась на 10% у порівнянні з 2016 роком.

 У 2017 році МЦЗ м. Теплодар впроваджував у свою роботу нові сучасні сервіси обслуговування населення:

 – розпочато надання допомоги щодо працевлаштування за підходом кейс-медежменту. Це принципово новий підхід до надання соціальних послуг безробітному населенню. За цим підходом кожна особа, яка має обставини, які перешкоджають працевлаштуванню, може розраховувати на всебічну підтримку а також професійне консультування не тільки спеціалістами центру зайнятості, а й іншими фахівцями у сфері соціальних послуг населенню – УПСЗН, Служба у справах сім’ї, дітей та молоді, Пенсійний фонд України та ін.

– для більш якісного пошуку роботи пропонується допомога у складанні відео-резюме, проведення онлайн-співбесід безробітних з роботодавцем, що значно економить час та звільняє особу від того, щоб їхати на співбесіду особисто та витратити на це увесь день, а ще й кошти на проїзд;

– для роботодавців та соціальних партнерів фахівці центру зайнятості організовують та проводять скайп-конференції з питань змін у законодавстві України щодо трудових відносин, оскільки шанують їх час та кошти;

– для безробітних існує можливість записатися на прийом до фахівця в онлайн режимі за допомогою електронної черги за посиланням http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/appointment;

– у 2017 році для усіх громадян України запрацювала гаряча лінія служби зайнятості України.

– було проведено велику роботу по популяризації соціально-відповідальних роботодавців (проведені прес-тури на підприємства м. Теплодар), стартував профорієнтаційний проект «Арт-профі форум», спрямований на популяризацію робітничих професій серед учнів ТЗОШ.

Окремо хочеться сказати щодо реалізації завдань  2018 року. Цей рік заявлений як рік профорієнтації в службі зайнятості, тому на 2018 рік заплановано проведення тестування з професійної орієнтації для учнів 8-11 класів, професіографічні екскурсії на підприємства, а також до Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

 МЦЗ м. Теплодар запрошує усіх тих, хто бажає працевлаштуватися! Ми раді допомогти Вам знайти роботу своєї мрії!

 

Директор МЦЗ м. Теплодар                                        О.В. Мозговий