65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

Міні ярмарок вакансій

         У Міському центрі зайнятості м. Теплодар 19.10.2017 року відбувся міні ярмарок вакансій, який відвідало 28 осіб з числа безробітних та мешканців міста.

         Директор центру зайнятості О.Мозговий, на початку ярмарку, надав інформацію про наявність актуальних вакансій у виконавчому комітеті Теплодарської міської ради (юрист, головний архітектор, бухгалтер та спеціаліст 1 категорії відділу освіти), дитячому навчальному закладі №1 (шеф-повар та кухонні працівники), загальноосвітньої школі (вчитель математики), філії ПП «Грегорі Арбер» (швеї, прасувальник) та інші вакансії. Особливу увагу приділив інформації щодо можливості працевлаштування українських працівників в будівельній галузі на ринку праці Держави Ізраїль.

Про вакантні посади у Білгород – Дністровського прикордонному загоні Державній прикордонній службі України розповів майор Г.Ратушняк, заступник начальника відділу по роботі з персоналом, та запропонував 30 вакансій молодших інспекторів, 30 інспекторів (2, 3 категорії), 5 фельдшерів, 5 рульових мотористів, 10 водіїв категорій АВС, 5 військових кухарів.

Про соціальні гарантії та пільги,умови служби розповіла капітан М. Онуфран, заступник начальника відділення Лиманського відділу.

         У заході прийняли участь представники ЗМІ головний редактор газети «Теплодарський вісник» Г. Кашперевич та директор КП ТРК «Теплодар Медіа» Р. Бабіч.

 

Провідний фахівець з питань зайнятості

                                                      відділу надання соціальних послуг

                                                    МЦЗ м. Теплодар О.В. Подмазко