65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: teplodar-city@odessa.gov.ua, ispolkom@trada.gov.ua

Графік прийому громадян

                                                                                                                          Додаток

до розпорядження

міського голови

від 27 ”грудня 2016 р.

381

 

ГРАФІК

особистого прийому громадян у виконавчому комітеті

Теплодарської міської ради на 2017 рік

 

п/н

Прізвище, ім’я,

по батькові

Посада

Дата прийому

Місце

проведення,

Кабінет

 

1

ЖОВНІР

Михайло Васильович

 

Міський голова

ІІ і ІV

Вівторок

з 14.00

№31

2.

БІГУНОВ

Михайло Михайлович

 

Секретар міської ради

І і ІІІ

Вівторок

з 15.00 до 17.00

№28

3.

ПАНАСЮК

Олег Юрійович

В.о. першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

І і ІІІ

Вівторок

з 15.00 до 17.00

№30

4.

ЗОРИЛО

Ольга  Петрівна

Керуюча справами виконкому

Понеділок

з 8.00-17.00

 

№27

5.

ПОЛЮК

Тетяна Миколаївна

Начальник управління праці та СЗН

П’ятниця

з 8.00 до 12.00

 

Громадська

приймальна

№20

6.

ГРУЗІНА

Ірина Іванівна

Заступник начальника управління праці та СЗН, начальник відділу соціальної допомоги, пільг та компенсацій

Середа

з 8.00 до 12.00

Громадська

приймальна

 

№20

7

НАЗАРЕНКО

Мирослава Михайлівна

Начальник управління освіти, культури та спорту

Понеділок

з 13.00 до 17.00

№13

8.

ЦЕЛЬНИК

Людмила Борисівна

Начальник архівного відділу

Вівторок, Четвер

з 8.00 до 12.00

№6

9.

ОДАРИЧ

Світлана Петрівна

Начальник фінансового упрпвління

Понеділок

з 13.00 до 17.00

№36

10.

ТЕРЗЯН

Людмила Михайлівна

Начальник відділу діловодства, контролю і організаційної роботи

Вівторок, Четвер

з 8.00 до 16.00

№26

11.

ГРІЩУК

Наталя Миколаївна

Начальник служби у справах дітей

П’ятниця

з 8.00 до 16.00

№38

12.

КИСИЛЬОВА

Анжела Володимирівна

Начальник відділу у справах сім”ї та молоді

Понеділок

з 13.00 до 17.00

№38

13.

БАБІЙ

Тетяна Олександрівна

Начальник  відділу земельних ресурсів

Вівторок, Четвер

з 9.00 до 16.00

№37

14.

ЧУПРИНЕНКО

Тетяна Василівна

Начальник відділу соціально -економічного розвитку

Вівторок, Четвер

з 8.00 до 17.00

№39

15.

САДОВСЬКА

Лариса Віталіївна

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців

Середа

з 8.00 до 12.00

№33

16.

ВИШНЯКОВА

Наталія Олексіївна

Начальник відділу архітектури та містобудування, головний архітектор

Вівторок, Четвер

з 8.00 до 16.00

№42

17.

ЮЗИШИНА

Інна Вікторівна

Начальник юридичного відділу

І, ІІІ четвер

з 15.00 до 17.00

№43

18.

БАСКАКОВА

Ірина Павлівна

Начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Четвер

з 8.00 до 12.00

№40

19.

МУРАШОВ

Олександр Іванович

Начальник відділу з питань ТЕБ та НС

Четвер

з 8.00 до 12.00

№40

 

Графік роботи виконавчого комітету: щоденно з 8.00 до 17.00, п”ятниця з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00

Вихідні: субота, неділя

Керуюча справами                                                                            О.П.Зорило