Home » Новини » ЧЕМПІОНАТ РОЗПОЧАВСЯ

ЧЕМПІОНАТ РОЗПОЧАВСЯ

     Зіграні перші матчі відкритого чемпіонату Біляївського району з футболу, в яких приймають участь основна і юнацька команди м.Теплодару. Разом з нашими ще 12 команд виборюють право стати найкращими у вищій лізі Біляївщини.

       Вдало розпочали змагання футболісти міста. 30 квітня ми приймали одного з реальних претендентів на перемогу – команду «Дружба народів» (с.Яськи). Ще зовсім недавно саме вона виборола срібні медалі зимового чемпіонату, а протистояння нинішніх суперників тоді, нагадую, завершилося на користь теплодарців – 2:0 і 2:2.

       Нинішній матч, як і чекалось, пройшов у цікавій боротьбі. Доля поєдинку вирішилась у другому таймі. Спочатку двічі наказав опонента за безлад у обороні наш Владислав Романюк, а довершив переможну справу Павло Кожухов, вийшовши на заміну, – 3:0!

      А от юнацькі команди м.Теплодару і с.Яськи виявити сильнішого не змогли – 0:0. Слід зазначити, що гольові моменти були як з одного, так і з іншого боку, але поспішні дії юних гравців до взяття воріт не призвели. Відзначу кілька чудових сейвів від Івана Воробйова.                                                                

      Матчі відбуватимуться у суботу: о 15.00 грають юнаки, о 17.00 – основна команда. Наступні два тури: 6-го травня граємо у с.Нерубайське, а 13-го прийматимемо команди м.Біляївки.

     Вболіваймо за теплодарський футбол разом!

                                                                            А.Г.Баланюк, директор ТДЮСШ


Leave a comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo