Home » Новини » «ШКІРЯНИЙ М’ЯЧ» В ТЕПЛОДАРІ

«ШКІРЯНИЙ М’ЯЧ» В ТЕПЛОДАРІ

30 березня наше місто приймало фінальні змагання обласної Спартакіади школярів Одещини за програмою «Шкіряний м’яч» серед міст та районів  м.Одеси. Учасниками стали 9 команд: Білгород-Дністровський, Ізмаїл, Теплодар, Чорноморськ, Южне та Київський, Малиновський, Приморський і Суворовський район Одеси. Відмовилася від участі лише Біляївка.

Метою Всеукраїнських змагань «Шкіряний м’яч» є: підвищення масовості дитячо-юнацького футболу в Україні, організація фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи в загальноосвітніх школах, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футболом, виявлення здібних футболістів, популяризація та розвиток футболу.

Теплодар – це українське багатонаціональне місто. Тому відкриття змагань відбулося за традиціями та звичаями українського народу –  з рушником єдності. Він був виготовлений жителями нашого міста, де кожна національність внесла свій елемент візерунку. Зустрічали гостей як і ведеться в Україні: рушником з хлібом та сіллю. Діти  випустили в небо 50 повітряних кульок жовто-блакитного кольору. На відкритті змагань пролунав Гімн України, а зі словами привітання виступили: начальник УОКС м.Теплодар М.М.Назаренко, голова громадської Спілки патріотичних організацій та учасників АТО «Україна» в Одесі та Одеській області А.А.Позняков і старший інструктор – методист обласної ДЮСШОР П.І.Арестов.

Змагання пройшли в цікавій і безкомпромісній боротьбі. За підсумками проведених ігор перше місце зайняли юні футболісти Суворовського району, які обіграли у фіналі своїх основних конкурентів з Малиновського району – 2:0. Бронзовими призерами стала юнь з Чорноморська. Команди – переможниці нагороджені грамотами та Кубками, а юні футболісти – грамотами та медалями відповідного ґатунку.

Щодо виступу теплодарців, то вони показали хороший футбол. В своїй підгрупі переграли ровесників з Южного – 1:0 і зіграли внічию з командою Чорноморська – 0:0. У фінал вийшла остання, бо в них виявилася кращою різниця забитих і пропущених м’ячів. За нами 4 місце. Прикро,але це спорт… 

 Оргкомітет висловлює  велику подяку головному спонсору змагань – громадській Спілці патріотичних організацій та учасників АТО «Україна» в Одесі і Одеській області і особисто голові А.А.Познякову та сподівається на подальшу співпрацю. Ми вдячні за всіляку підтримку УОКС ВК ТМР і особисто начальнику М.М.Назаренко. Велику допомогу в організації і проведенні змагань надано адміністрацією і працівниками ТЗОШ (директор Л.С.Грещук) і ТДЮСШ (директор А.Г.Баланюк). Також вдячні Федерації футболу м.Теплодар в особі В.О.Князева за надання бригади суддів.

Представники команд залишалися задоволеними організацією змагань і висловили побажання знову зустрітись через рік у Теплодарі.

Оргкомітет змагань

[yfgallery iduser=”teplodar-rada” show=”album” showtitle=”0″ idalbum=”546334″ psize=”S” asize=”XL” limit=”5″ sort=”published”]


Leave a comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo