Home » Оголошення » Оголошується інвестиційний конкурс із визначення інвестора для реалізації інвестиційного проекту «Будівництва котельні на альтернативних видах палива в м.Теплодар»

Оголошується інвестиційний конкурс із визначення інвестора для реалізації інвестиційного проекту «Будівництва котельні на альтернативних видах палива в м.Теплодар»

Теплодарська міська рада повідомляє про проведення інвестиційного конкурсу із визначення інвестора для реалізації інвестиційного проекту  «Будівництва котельні на альтернативних видах палива в  м.Теплодар».

Дата та час проведення: 10 квітня 2017 року о 14:00 год.

Місце проведення конкурсу: 65490, Одеська область, м.Теплодар, вул..Піонерна, 7, актовий зал.

Організатор конкурсу: Управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради.

Ознайомитись з умовами інвестиційного конкурсу можна у Організатора конкурсу за адресою: 65490, Одеська область, м.Теплодар, вул..Піонерна, 7, каб.№35, тел..: (04850)2-28-30, (048)783-10-27.

Конкурсні пропозиції від учасників, що бажають взяти участь у інвестиційному конкурсі, приймаються Організатором конкурсу з моменту оприлюднення цього оголошення до  10:00 години 10 квітня 2017 року.

Умови інвестиційного конкурсу із визначення інвестора для реалізації інвестиційного проекту  «Будівництва котельні на альтернативних видах палива в  м.Теплодар»


Leave a comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo