Home » Новини » Адмінпослуги у сфері будівництва відтепер доступні онлайн

Адмінпослуги у сфері будівництва відтепер доступні онлайн

Державна архітектурно-будівельна інспекція спільно з Державним агентством з питань електронного уряду за підтримки ОБСЄ запустила послугу реєстрації декларації про готовність об’єкта будівництва до експлуатації онлайн.

Сервіс надасть можливість громадянам, без черг і усуваючи можливість корупції, подати декларацію онлайн. Послуга для громадян України буде безкоштовною. Це вже сьома за рахунком електронна госуслуга у сфері будівництва. Тепер громадяни можуть розпочати і завершити будівництво об’єктів (I-III категорії), оформляючи необхідні документи онлайн».
Для цього слід зайти на сайт e-dabi.gov.ua, визначити послугу, яка вас цікавить, ввести свої дані, поставити електронний підпис і документ автоматично направлять в потрібний територіальний департамент чи управління ДАБІ. Електронна форма документів з автоматичною перевіркою та підказками значно мінімізує ризик допущення помилок при її заповненні. Зареєстрована декларація з відповідним номером у єдиному реєстрі надійде на вашу електронну пошту. Також ви можете перевірити факт реєстрації декларації, переглянувши запис у єдиному реєстрі через мережу Інтернет.


Leave a comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo