Home » Новини » «Різдвяне свято для дітей»

«Різдвяне свято для дітей»

З наближенням нового Року та Різдва наближається довгоочікуваний час для всіх дітей – пора подарунків, веселих і безтурботних днів.

У розпал святок, 7січня  для дітей –інвалідів нашого міста вихованці церкви ХВЕ   влаштували справжнє свято світла, радості й тепла. Святкування проходило під патронатом міського голови.

Виступаючи ініціаторами та організаторами цього чудового свята, вихованці церкви ХВЕ  прагнули подарувати яскраві враження  дітям. Основна  мета свята – допомогти дітям відчути справжню атмосферу різдвяних та новорічних свят, подарувати гарний святковий настрій упродовж канікул, а також залишити позитивні спогади про проведений час. Поєднання різдвяної атмосфери з ретельно спланованою та  організованою святковою програмою, безперечно, сприятиме здійсненню неймовірних дитячих мрій та справдженню їхніх очікувань. Крім того, отриманні подарунки не залишили байдужою жодну дитину. Організатори та запрошені діти отримали  заряд позитивних емоцій, невичерпне задоволення та радість.

Виконавчий комітет Теплодарської міської ради   висловлює безмежну подяку та низький уклін дорослим і малим вихованцям церкви ХВЕ, які в ці святкові Різдвяні дні подарував дітям свою любов та щиру гостинність.

Начальник  відділу у справах сім’ї та молоді А.В.Кисильова


Leave a comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo