Home » Новини » Сімейний центр «Матрешка»

Сімейний центр «Матрешка»

Зима, передноворічний час, Новий рік та Різдво – це час чудес! Очікування і передчуття свят і дива щорічно ятрить наші душі і серця, привносячи в наше життя непередаване відчуття чарівності і містерій. Без перебільшення можна сказати, що для українців Новий рік та Різдво – це найулюбленіші свята. Саме у ці дні традиційно за святковим столом збирається родина. Особливо новорічні свята полюбляє дітвора, адже це час коли вони отримують не тільки позитивний заряд емоцій від очікування див, а й святкові подарунки.

В нашому місті  вже стало доброю традицією  запрошення дітей із сімей соціально незахищеної категорії на новорічні розваги до сімейного центру «Матрешка». І в цьому році 20 діток біли запрошені на свято до сімейного центру.

Захід, був поділений на розважальні зони відповідно до вікової категорії. Згідно з програмою  для дітей  були організовані веселі  конкурси   з аніматорами, танці  та інші забави. Корисні подарунки переможцям конкурсів та солодкі подарунки були вручені  всім дітям, які були запрошені на свято від сімейного центру «Матрешка». Щасливі діти повернулися у свої домівки, щоб з новими враженнями зустрічати Новорічні свята у своїх родинах.

Виконавчий комітет Теплодарської міської ради щиро вдячний колективу сімейного центру «Матрешка» за багаторічну співпрацю за можливість дарувати дітям радість не тільки із сімей соціально незахищеної категорії, а і своїм вихованцям. Добрі справи ніколи не залишаються не поміченими. Нехай Ваша щедрість та доброта повернеться до Вас сторицею. Усіх благ, процвітання та побільше тепла на Вашому життєвому шляху! 

    Начальник  відділу у справах сім’ї та молоді А.В.Кисильова

 


Leave a comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo