65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

Волонтери в культурно-освітні проекти в Польщі та Німеччині

ГО «Акція спокути заради миру» шукає волонтерів для участі в культурно-освітніх проектах в Польщі та Німеччині. Дедлайн – 31 січня 2017 р.

Опис волонтерських проектів. Річні волонтерські проекти мають різну тематику  – соціальну, історичну, культурно-освітню.

 • Коли: з 01.09. 2017 по 31.08. 2018;
 • Де: в громадських організаціях, музеях та освітніх центрах Польщі та Німеччини;
 • Хто може взяти участь: молоді люди віком від 18 до 30 років;
 • Термін подачі документів: до 31.01. 2017.

Протягом року волонтери будуть працювати в обраному проекті в одній з організацій Польщі:

 • у Гданську «Музей Штутгоф»: робота в архіві, допомога в педагогічному відділі, відвідування літніх людей;
 • у Кракові освітній центр «Радісна новина 2000»: допомога в проведенні занять та тренінгів для учнів і молоді, робота в офісі, відвідування літніх людей;
 • у Кракові «Мальтійський центр допомоги дітям з обмеженими можливостями та їх родинам»: робота з дітьми з аутизмом і ДЦП під час музикотерапії та в басейні;
 • в Освенцимі «Єврейський центр»: проведення тренінгів та екскурсій, зокрема англійською, допомога в офісі;
 • в Освенцимі «Міжнародний дім зустрічей для молоді»: офісна робота, робота над перекладами, опіка екскурсійних груп, участь в освітніх тренінгах.
 • в Любліні «Брама Гродська – ТеатрNN»: допомога в офісі, робота над перекладами, участь у тренінгах та різних культурно-освітніх заходах;
 • у Варшаві «Єврейська община»: допомога в дитячому садку, робота з літніми людьми;
 • у Лодзі «Максимільян Кольбе верк»: відвідування літніх людей, допомога по господарству, розвезення з монастиря по домівкам для них обідів.

В Німеччині проекти проходитимуть в Берліні, Дахау, Гамбурзі, Оснабрюку та Веймарі. Це робота в архівах музеїв, офісна робота, відвідування літніх людей.

Проекти у Польщі передбачають, що волонтери з України будуть разом працювати, або жити з волонтерами з Німеччини. На початку волонтерського року відбудеться підготовчий семінар. Наступні семінари протягом року дадуть змогу учасникам представити свої успіхи в проектах та обговорити подальшу діяльність з координатором.

Фінансове забезпечення учасників. Учасники отримають: квитки на дорогу до міста, де буде відбуватися проект та назад по його завершенню; безкоштовну річну візу; страховку; житло; безкоштовний проїзд по місту; гроші на харчування та кишенькові, які отримуватимуть учасники щомісяця у розмірі від 800 злотих в Польщі та 350 євро в Німеччині; оплачувану відпустку; у Польщі – мовні курси.   

Вимоги до кандидатів. Молоді люди віком від 18 до 30 років. Кандидати мають бути мобільними та з високим рівнем мотивації. Важливим є досвід громадської діяльності та знання іноземних мов.

Умови відбору. Для участі у польських проектах необхідно підготувати англійською мовою, а для участі в німецьких – німецькою мовою наступні документи:анкета; резюме;

мотиваційний лист; автобіографія; дві рекомендації; фото.

Відібраним кандидатам буде запропоновано пройти співбесіду, на підставі якої будуть остаточно відібрані кандидати до кожного конкретного проекту.

Термін подачі документів. Для участі у проекті необхідно заповнити анкету та подати увесь список документів до 31 січня 2017 року.

Більш детальна інформація на сайті http://www.asf-ev.de/

У разі виникнення питань просимо звертатися за мейлом maryna_tchorna@ukr.net

                                                     Кисильова А.В., начальник відділу справах сім’ї та молоді

 

Трекбэк з Вашого сайту.

Залишити коментар

Ви повинні увійти щоб залишити коментар .