Home » Новини » Премія Одеської обласної ради талановитій молоді

Премія Одеської обласної ради талановитій молоді

Одеська обласна рада   проводить конкурс   на присудження щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя. Конкурс проходив у порядку та на умовах, визнаних розпорядженням голови обласної ради від 25  серпня 2016 року № 640/2016-ОР « Про встановлення  щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя».

Премії присуджуються щороку талановитій молоді, особливі досягнення якої сприяють утвердженню міжнародного авторитету та позитивного іміджу Одеського регіону та держави у цілому, розвитку суспільно-економічного життя області та країни. Премії присуджуються у 10-ти номінаціях на конкурсних засадах: «За творчі досягнення»; «За спортивні досягнення»; «За особисту мужність»; «За внесок у розвиток громадського руху»; «За активну журналістську діяльність»; «Золота надія Одещини»; «За наукові досягнення»; «За педагогічні досягнення»; «За внесок у сферу охорони здоров’я»; «За внесок у розвиток місцевого самоврядування». У кожній з номінацій Премії присуджуються за трьома призовими місцями: І місце – 10000 грн.; ІІ місце – 7000 грн.; ІІІ місце – 5000 грн.

 Для  участі  у Конкурсі  виконавчим комітетом Теплодарської міської ради направлено  клопотання та відповідний пакет документів щодо розгляду кандидатур на призначення Премії Одеської обласної ради талановитій молоді.

В цьому році було розглянуто 99 заявок на участь у конкурсі. В результаті ретельної роботи журі відібрало 38 переможців у 10-ти номінаціях, які охоплюють найрізноманітніші сфери нашого життя. 24 листопада у приміщенні Одеської обласної адміністрації відбулась урочиста церемонія нагородження лауреатів щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя. З перемогою їх привітав голова обласної ради Анатолій Урбанський, який зазначив: «Ви робите велику справу, і я радий, що обласна рада може відзначити хоча б частину людей, які є гордістю і надією нашої країни. Підкреслюючи вашу роботу, ми показуємо, що живемо і розвиваємося. Я дійсно відчуваю гордість за те, що в нашій Одеській області є такі таланти. Сьогоднішні нагороди мають не тільки матеріальну, а й моральну складову. Упевнений, що вони послужать стимулом для подальшої роботи!»…

Приємно зазначити, що знову серед переможців є молодь  нашого міста. В номінації «ЗА НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ»:  – ІІ місце та премію у розмірі 7 тис. грн. отримав Горчаг Денис Михайлович, асистент  кафедри анатомії людини Одеського національного медичного університету. Горчаг Денис є членом дослідницького товариства «Генетіу-сіті Одеса». На даний час Денис працює над дисертацією на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук.

Перемога в такому Конкурсі – це значна  подія для нашого міста.  Виконавчий комітет Теплодарської міської ради вітає  Горчаг  Дениса  з перемогою. Ми   маємо надію, що підтримка влади додасть йому бажання працювати над підвищенням свого професійного рівня, перебувати у невичерпному прагненні зробити щось корисне для своїх земляків та прославляти наше місто.

А.В. Кисильова, начальник відділу у справах сім’ї та молоді

dsc_2622-492x460 img_9241 dsc_2552-670x376


Leave a comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo