Home » Новини » Засідання в Теплодарській міській раді з приводу опалення міста

Засідання в Теплодарській міській раді з приводу опалення міста

28 жовтня об 11.00 відбулось засідання міського голови Жовніра Михайла Васильовича з депутатами Теплодарської міської ради та керівниками організацій, установ та підприємств міста. На обговоренні було одне питання – відмова НАК «Нафтогаз України» в підписанні договору з КП «Одеська ТЕЦ-2» на постачання газу для початку опалення міста Теплодар.

Причиною відмови в підписанні договору стала саме заборгованість ТОВ «Теплодаренерго» перед НАК «Нафтогаз України», до якої міське комунальне підприємство «ОТЕЦ-2» не має ніякого відношення. Відмова від підписання вищезазначеного договору призводить до зриву початку опалювального сезону у м.Теплодар, що є неприпустимим. Заручниками даної ситуації стали мешканці міста, оскільки в їх оселях досі відсутнє тепло. Значну частку боргу ТОВ «Теплодаренерго» перед постачальником газу складають борги населення, майже 3 млн.грн.

Численні звернення до Адміністрації Президента України, Кабінету міністрів України, депутатів Верховної ради України та керівництва Одеської області, перемовини з керівництвом НАК «Нафтогаз України» ніякого результату не дали.

На теперішній час, міське комунальне підприємство ”ОТЕЦ-2”   повністю готове для початку опалювального сезону в м.Теплодар.

На 31 жовтня 2016 року призначена ще одна зустріч міського голови Жовніра Михайла Васильовича з першим заступником НАК «Нафтогаз України» Переломою Сергієм Віталійовичем, на якій будуть остаточно обговорені умови підписання договору на постачання газу в м.Теплодар.

 

 


Leave a comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo