Home » Новини » Заходи з енергозбереження

Заходи з енергозбереження

В 2016 році в місті активно здійснюються заходи з енергозбереження. Так, вже майже до кінця добігають роботи з утеплення фасадів дитячих садочків «Веселка» та «Сонечко». Утеплення фасаду дало не тільки енергозберігаючий ефект, а і значно покращило естетичний вигляд дитячих закладів.

[yfgallery iduser=”teplodar-rada” show=”album” showtitle=”0″ idalbum=”530204″ psize=”S” asize=”XL” limit=”5″ sort=”published”]

Розпочаті роботи з утеплення фасаду загальноосвітньої школи та ремонту покрівлі. Підрядником на виконання робіт обрано  ТОВ «Наше місто», відповідно до проведеного тендеру. Фінансування проекту відбувається на умовах спів фінансування  з обласного  та місцевого бюджетів. Вартість робіт складає 1250820,0 грн.

[yfgallery iduser=”teplodar-rada” show=”album” showtitle=”0″ idalbum=”530205″ psize=”S” asize=”XL” limit=”5″ sort=”published”]

Проводяться роботи по капітальному ремонту теплової мережі, а саме її утеплення від ПРК до житлового селища, довжиною  1650 п.м. Проект реалізується на кошти обласного бюджету.

Всі роботи на даних об’єктах планується закінчити  у поточному році.


Leave a comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo