Home » Конкурси » Фестиваль художньої творчості людей з інвалідністю

Фестиваль художньої творчості людей з інвалідністю

     В смт. Срібне,  Чернігівської обл., з 6 по 9 вересня 2016 р.проходив   

      V Відкритий міжрегіональний фестиваль художньої творчості людей з інвалідністю «Срібні роси». 

          Метою якого – виявлення та підтримка талановитих, обдарованих людей з інвалідністю,сприяння самовдосконаленню і самоствердженню талантів, розвитку творчих здібностей, реабілітація та соціалізація  їх засобами культури та мистецтва, а також реалізації Стандартних правил забезпечення рівних можливостей для людей з інвалідністю та Конвенції про права інвалідів.

        Організацію та проведення фестивалю здійснювала Срібнянська районна  організація інвалідів « В єднанні сила», Срібнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. А також до участі в організації  були залучені відділ культури та туризму, управління праці та соціального захисту населення Срібнянської райдержадміністрації, райрада,  Срібнянська та Дігтярівська селищні ради.

       Фестиваль проводився за такими номінаціями:

  • Поетична творчість;
  • Пісенна та музична творчість;
  • Хореографія;
  • Театральний жанр;
  • Художнє мистецтво (живопис, графіка та ін.).

В рамках фестивалю  були  проведені майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, концерт  у сільському БК для Дігтярівської громади, екскурсії по маєтку Галагана, краєзнавчому музею, палацово-парковому ансамблю ХІХ ст.. с.Сокиринці,  дегустація « Сокиринських питних медів»,екскурсія до Густинського Свято- Троїцького жіночого монастиря с. Густиня, Прилуцького р-ну.

   Представляти наше місто Теплодар, було запрошено представника громадської організації інвалідів м. Теплодар Конотопову Аллу Михайлівну, яка успішно виступила на Фестивалі  у номінації  « Поетична творчість», виконуючи  твір Катерини Мотрич  «Молитва до Мови». (А у сільському БК с. Дігтярі на концерті,  виступила з авторськими віршами).          За визначенням конкурсного журі, Алла Конотопова отримала  І –ше місце і нагороджена Дипломом І- го ступеню. Всі інші учасники фестивалю – нагороджені Дипломом за активну участь. Переможців Фестивалю «Срібні роси», було запрошено на Фестиваль, який буде проводитись у м. Київ у листопаді місяці цього року.

      Найщиріші привітання з перемогою!!!  Здоров’я, успіхів, натхнення.

image-14 image-24 image-29

Начальник управління праці та

соціального захисту населення ВКТМР    Т.М.Полюк

 


Leave a comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo