Home » Новини » Нарада з підготовки до опалювального сезону

Нарада з підготовки до опалювального сезону

10 вересня о 10.00 год відбулась традиційна робоча нарада з приводу підготовки до опалювального сезону. Нарада проходила під головуванням міського голови Жовніра Михайла Васильовича. В нараді приймали участь: перший заступник міського голови Панасюк Олег Юрійович, заступник директора КП «Одеська ТЕЦ-2» Черевко Ніла Борисівна, директор ТОВ ЖЕБП «Наше місто» Сурженко Андрій Ілліч,  представники депутатського корпусу Теплодарської міської ради.

КП «Одеська ТЕЦ-2» продовжує підготовку до нового опалювального сезону. Виконані всі ревізійні роботи по обладнанню, розпочато заповнення системи та гідравлічні роботи. Заборгованість населення за спожиті послуги з теплопостачання за тиждень зменшились на 96 тис.грн. та складає 5,90 млн.грн., а заборгованість підприємства перед НАК «Нафтогаз України» скоротилась на 38 тис.грн. На сьогоднішній день 62 % від всіх запланованих заходів по підготовці до нового опалювального сезону виконано, робота триває.

Директор  ТОВ ЖЕБП «Наше місто» доповів присутнім про виконання ряду заходів по підготовці до опалювального сезону: внутрішньо будинкові мережі в 32 будинках повністю проревізовано, найближчим часом розпочнуться роботи по утепленню теплових мереж в підвальному приміщенні будинку №225 по вул.Польовій. Продовжуються роботу по освітленню підвальних приміщень, їх прибиранню та склінню під’їздів.

Наприкінці наради, міський голова Михайло Жовнір звернувся до керівництва КП «Одеська ТЕЦ-2» з вимогою посилити роботу з боржниками по спожитим послугам, особливо з юридичними особами.


Leave a comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo