Продовжується чемпіонат Біляївського району з футболу, в якому приймають участь юнацька та основна команди м.Теплодару. Цьогорічні їх виступи вдалими назвати не можна, але останні матчі додали оптимізму. В шостому турі теплодарці приймали команди «Сокіл» з с.Градениці.

Першими грали юнаки і розгромили гостей з рахунком 9:0! Голами відзначилися Кирило Романов (двічі), Богдан Гринішак (двічі), Владислав Михайліченко, Карим Маратіє, Владислав Стольник, Артем Савурський і воротар Іван Воробйов, здійснивши самотужки чудовий прохід через все поле.

Більш напруженим і цікавим був матч основних команд. Перший тайм після автоголу за господарями – 1:0. Після перерви Владислав Романюк подвоїв рахунок. Гості кинулись відігруватися і це їм одного разу вдалося зробити. Та наприкінці матчу Борис Богомаров встановив кінцевий результат – 3:1. Це друга поспіль перемога теплодарців.

Пройдено лише екватор першого кола, і є сподівання, що кращі матчі у наших команд ще попереду.