Home » Новини » У БОРЦІВ ЗНОВУ ЕКЗАМЕН

У БОРЦІВ ЗНОВУ ЕКЗАМЕН

Продовжують успішно виступати  на змаганнях різного рангу юні спортсмени відділення греко-римської боротьби тренера-викладача Володимира Андрійовича Гладуша.

       У чемпіонаті України серед кадетів 2001-2003 років народження, що відбувся у м.Харкові, приймав участь першорозрядник Даниіл Битка. Дві його перемоги принесли залікові очки не лише ТДЮСШ, але й у копилку Одещини.

       А молодші за віком щойно повернулися з м.Новоукраїнки Кіровоградської області. Там відбувся Всеукраїнський турнір, і теплодарці показали себе з кращої сторони. Так, Кирило Угрік (вагова категорія 53кг) переборов усіх суперників – він переможець турніру! У фіналі боровся і Олексій Дімітров (вагова категорія 35кг), ставши срібним призером.

        Теплодарська школа боротьби продовжує домінувати на Одещині. Департамент освіти і наукової діяльності Одеської облдержадміністрації підбив підсумки і відділення греко-римської боротьби Теплодарської ДЮСШ зайняло І місце в обласному огляді-конкурсі на кращу організацію спортивної роботи і за результатами участі у змаганнях 2018 року.

       Наші щирі вітання тренеру-викладачу В.А.Гладушу і його вихованцям!

       І, користуючись нагодою, нагадую: 18 травня у спортивній залі Теплодарської ЗОШ буде проведено відкриту Першість Одеської області з греко-римської боротьби серед юнаків та молодших школярів. Початок змагань  – 10.00. Вболівайте за наших!                                                                   

Директор ТДЮСШ                                              А.Г.Баланюк


Leave a comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo