65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

ТЕПЛОДАРЦІ – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ

Добіг кінця зимовий чемпіонат Біляївського району з футболу, який проводився на футбольному полі із штучним покриттям у с.Маяки. В ньому приймала участь і команда нашого міста –  «ФК Теплодар».

         Теплодарці дуже серйозно налаштувалися на ці змагання і показали цікавий, красивий футбол. Навіть коли в останньому поєдинку за третє місце у матчі із футболістами смт.Хлібодарське потрібно було не програти, про гру в захисті ніхто не думав. Після двох влучних ударів нашого бомбардира Владислава Романюка, а також Олександра Твердохліба і Олександра Дудки суддя зафіксував перемогу з великим рахунком – 4:1!

         Бронзовими медалями нагороджуються: Максим Драгаєв, Іван Воробйов, Гліб Седьюров, Олександр Дудка, Борис Богомаров, Олександр Матрос, Олександр Твердохліб, Тарас Сімчук, Владислав Романюк, Олександр Бідний, Євгеній Сугірей, Петро Тарабіцин, Євгеній Поздняков, Вадим Якуб’як, Олександр Довгошея, Наміг Алієв, Олег Єгоров, Дмитро Чайченко, Ігор Бровко, Владислав Соловей, Петро Сейрік, Олександр Дюрягін, Павло Кожухов. Нагороди отримають: Президент клубу ФК Теплодар С.П.Тарабіцин, тренери Д.В.Штемпель і А.О.Дубина. Так тримати!    

        Наші вітання!                                                                                          

                                                                                            А.Г.Баланюк, директор ТДЮСШ

Трекбэк з Вашого сайту.

Залишити коментар

Ви повинні увійти щоб залишити коментар .