Home » Новини » Випускники Одеської області мають змогу скласти пробне ЗНО

Випускники Одеської області мають змогу скласти пробне ЗНО

Учні Одеської області за бажанням мають змогу пройти пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Реєстрація учасників триватиме з 8 до 31 січня на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак.«Кожен учасник матиме змогу ознайомитися з процедурою проходження ЗНО, структурою та змістом тестового зошита. Процедуру максимально наближено до проведення основного іспиту та відповідає усім вимогам програм ЗНО-2019. Це чудова можливість для майбутніх абітурієнтів оцінити свій рівень знань за предметами та краще підготуватися до тестування», — підкреслив Олександр Лончак.
Заначимо, кожен зареєстрований учень зможе пройти пробне ЗНО з української мови і літератури 16 березня, а 23 березня – з одного з предметів за вибором (математика, біологія, історія України, географія, хімія, англійська, іспанська, німецька чи французька мови).

Участь у пробному ЗНО не є обов’язковою, кожен випускник може пройти тестування за власним бажанням. Його результати не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не впливають на конкурсний бал під час вступу. Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою. Вартість тестування визначає регіональний центр оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання учні мають можливість скористатися також безкоштовною онлайн-платформою BeSmart. У ній розміщені 2 000 уроків і 20 000 тестів від провідних освітян. Щоденно та за індивідуальним графіком їх можуть використовувати в різних регіонах України. 

за інформацією ООДА


Leave a comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo