Home » Новини » Щодо введення воєнного стану

Щодо введення воєнного стану

Максим Степанов: Комендантської години не буде, перетин кордону для громадян України відбувається у звичайному режимі.

Пересування громадян територією області, між областями та при перетині кордонів країни не обмежується у зв’язку із запровадженням воєнного стану. Про це заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час прес-брифінгу.

«Жодних обмежень при перетині кордону для наших громадян не існує. Так само, як і переміщень всередині країни. Якщо ви запланували поїхати у відпустку, немає підстав її скасовувати», — зазначив Максим Степанов.

У відповідь на запитання журналістів очільник регіону спростував повідомлення про введення комендантської години та заборону підприємницької діяльності, яка пов’язана з продажем алкогольних напоїв. Очільник регіону ще раз закликав мешканців користуватися виключно офіційною інформацією.

«Одеська область має як морський кордон, так і сухопутний — із Придністров’ям. Заходи безпеки дійсно посилено, але вони менш за все торкатимуться звичайного життя людей. Повна мобілізація та припинення соціальних виплат – повна нісенітниця. Зазначу, регіональну Раду оборони було створено ще у березні 2017 року відповідно до мого розпорядження. У її складі — керівники правоохоронних і військових формувань», — додав голова Одеської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, відсьогодні воєнний стан введено виключно в областях, що розташовані вздовж російського кордону, вздовж придністровської ділянки українсько-молдовського кордону і вздовж узбережжя Азовського та Чорного морів. Це превентивний захід, який дає можливість більш ефективно відреагувати на загрозу з боку Російської Федерації та не втрачати при цьому дорогоцінний час.

ООДА


Leave a comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo