Home » Новини » Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції

Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції

З моменту отримання відповідного статусу учасник антитерористичної операції  має право на безоплатну  професійну адаптацію, одноразово в порядку черговості.  Учасник АТО має можливість пройти професійне навчання у навчальному закладі, який їм обрано самостійно або запропоновано управлінням праці та соціального захисту населення.

Соціальна та професійна адаптація це:

  • курси цільового призначення – підвищення кваліфікації з метою вивчення нового обладнання, виробів, товарів, матеріалів, послуг, сучасних технологічних процесів, засобів механізації й автоматизації, що використовуються на виробництві, правил і вимог їх безпечної експлуатації, технічної документації, ефективних методів організації праці, питань економіки та фінансів, законодавчих та інших нормативно-правових актів тощо;
  • професійне навчання – первинна професійна підготовка, перепідготовка, отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше освітнього рівня, підвищення кваліфікації та спеціалізації, спрямовані на здобуття або удосконалення професійних знань, умінь та навичок.

Для отримання такої послуги необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання та заповнити заяву

До заяви необхідно додати такі документи:
• копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
• копія одного із документів, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Під час подання копії посвідчення, учасники антитерористичної операції пред’являють оригінал такого посвідчення.

Професійне навчання здійснюється за денною, вечірньою, очно-заочною, дистанційною, екстернатною формами навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами.

Строк професійного навчання не може перевищувати 12 місяців, а підвищення кваліфікації шляхом навчання на курсах цільового призначення установлюється від 20 до 500 годин.

Професійне навчання учасників АТО може здійснюватися у групах чисельністю не більше 30 осіб.

Після успішного завершення повного курсу навчання учасники АТО отримують документи державного зразка, а після підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення учасники АТО отримують посвідчення встановленого зразка.

Для отримання направлення на навчання просимо звертатися за адресою:
м. Теплодар, вул. Піонерна, 7 каб. 20 «Управління праці та соціального захисту населення».

УПСЗН ВК ТМР

 


Leave a comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo