65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

Щорічний Національний конкурс «Благодійна Україна-2017»

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» проводить щорічний Національний конкурс «Благодійна Україна-2017», з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, волонтерів та організацій.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 21 номінації, зокрема, «Колективне волонтерство» та «Волонтер року».

Заявки на  участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2018 року. Ознайомитися з умовами конкурсу,  завантажити заявку можна на офіційному веб-сайті. Національного конкурсу «Благодійна Україна» (hhtp//blagoukraine.org/ukr/about.html),додаткову інформацію отримати у організаторів Конкурсу за тел.067-164-04-11.

Управління праці та соціального захисту населення

Трекбэк з Вашого сайту.

Залишити коментар

Ви повинні увійти щоб залишити коментар .