65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

Засідання «круглого столу»

Сьогодні, 12 жовтня 2017 року в кабінеті міського голови Михайла Васильовича Жовніра відбулось засідання «круглого столу» на тему: «Готовність міста Теплодар до опалювального сезону 2017-2018 років». В засіданні прийняли участь заступники міського, секретар та голови постійних депутатських комісій Теплодарської міської ради, керівники комунальних підприємств міста.

Основним питанням, яке обговорювалось – готовність міста до опалювального сезону. Першою доповідала директор МКП «Одеська ТЕЦ – 2» Черевко Ніла Борисівна. З її слів, котельна повністю готова, обладнання пройшло всі необхідні ремонтні роботи, технічні огляди та експертизи, договори укладені. На сьогоднішній день проходить комплектація кадрів.

Основною невирішеною проблемою є наявність боргу перед НАК «Нафтогаз України», який складає 9,2 млн.грн.

Ніла Борисівна щиро подякувала тим мешканцям нашого міста, які своєчасно розраховувались за спожите тепло та звернулась з вимогою до боржників розрахуватись за отриману послугу, адже кожна копійка дає змогу зменшити борг перед НАК «Нафтогаз України».

Тариф на тепло для населення у 2017 році залишиться 35,20 за 1 кв.м., а для будинків, в яких введені в експлуатацію лічильники теплової енергії – 1521,99  грн. за 1 Гкал.

Керівництво ТОВ ЖЕБП «Наше місто» прозвітувало про 100% готовність житлового фонду до опалювального сезону, внутрішньо домові мережі готові до прийому тепла. Міський голова Михайло Жовнір доручив комісійно перевірити підвальні приміщення на предмет готовності до зими та підготувати проект рішення про початок опалювального сезону з 1 листопада 2017 року, за умови дотримання температурного режиму (середньодобова температура +8*С протягом 3-х днів).

Засідання круглого столу з приводу початку опалювального сезону у місті Теплодар, жовтень 2017

Трекбэк з Вашого сайту.

Залишити коментар

Ви повинні увійти щоб залишити коментар .