65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ М.ТЕПЛОДАР ВЛІТКУ 2017РОКУ

Ось воно літо! Канікули, відпочинок на березі моря, походи в гори

                                поїздка до бабусі, ігри на свіжому повітрі, здійснення мрій …

Літній період являється дуже важливим для відновлення сил та здоров’я наших дітей. Оздоровлення дітей – це у першу чергу укріплення організму дитини, що являється профілактикою захворювань. Перебування на свіжому повітрі, раціональне повноцінне харчування, режим дня, денний сон, спортивно-оздоровчі заходи – це основні складові процесу відновлення біологічних ритмів в організмі дитини.

Сьогодні в Україні ситуація з путівками є більш ніж проблемною, адже Фонд соціального страхування вже не фінансує більшості путівок  – на санаторно-курортне лікування застрахованих осіб, путівок матері і дитини, а також путівок до дитячих оздоровчих закладів (фінансується тільки лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів). Проблема оздоровлення дітей все більше стає проблемою самих батьків та місцевої влади.

Предметом  постійної уваги з боку місцевої влади є  оздоровлення дітей міста, яке проводиться спільними зусиллями структурних підрозділів виконавчого комітету Теплодарської міської ради. На виконання міської програми «Оздоровлення та відпочинок дітей та підлітків м. Теплодар» місцевим  бюджетом передбачено кошти на літнє оздоровлення та відпочинок дітей нашого міста. У цьому році міськвиконкомом збільшено фінансування на оздоровлення та відпочинок дітей.

 Управлінням освіти, культури та спорту виконавчого комітету Теплодарської міської ради  проведено роботу щодо організації літнього відпочинку дітей навчальних закладів міста. При  міському будинку дитячої та юнацької творчості працював табір з денним перебуванням «Віночок», де мали можливість відпочити та оздоровитись 30 дітей пільгового контингенту за кошти місцевого бюджету.

В літній період дошкільні навчальні заклади:«Веселка» та «Сонечко»   працювали в оздоровчому режимі.

Відділом  у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Теплодарської міської ради  за кошти місцевого, обласного та державного бюджету направлено до МДЦ «Артек» (Пуща Озерна, Київська обл.) -11дітей, ДП «УДЦ «Молода Гвардія» (м. Одеса)- 12 дітей, КО «Сонячний берег» (смт  Сергіївка, Одеської обл.)-15 дітей; ДОК “Буревестник” (с. Приморське, Татарбунарського району, Одеської обл.) – 16 дітей із сімей соціально незахищеної категорії міста.

Також, не один рік займається оздоровленням дітей працівників навчальних закладів міста  Теплодарський міський комітет профспілки працівників освіти і науки України .

Хотілось би зазначити, що літньому оздоровленню дітей нашого міста сприяє Теплодарська центральна міська лікарня, яка  направляє в оздоровчі заклади дітей, що перебувають на диспансерному обліку.

Сьогодні ми можемо сказати, що всі бажаючі діти із сімей соціально незахищеної категорії  нашого міста мали можливість відпочити та оздоровитись. Порівняно з минулим роком кількість оздоровлених дітей за бюджетні кошти  збільшилась удвічі.

Виконавчий комітет Теплодарської ради дякує всім, хто допоміг в організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей нашого міста. Літо позаду, але попереду – робота з забезпечення достатнього фінансування оздоровчої кампанії  влітку 2018 року.

                                           Начальник відділу у справах сім’ї та молоді  А.В.Кисильова

Трекбэк з Вашого сайту.

Залишити коментар

Ви повинні увійти щоб залишити коментар .