65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

Прийом громадян з особистих питань

Кожний другий і четвертий вівторок місяця відбувається прийом громадян з особистих питань. Так і сьогодні, під головуванням виконуючого обов’язки першого заступника міського голови Олега Панасюка, відбувся прийом громадян.

Мешканці нашого міста звертаються зі своїми проблемами, вирішення яких потребує втручання чи допомоги керівництва міста. На сьогоднішньому прийомі вирішення своєї проблеми отримала багатодітна мати, роз’яснення з боку чинного законодавства щодо безкоштовного користування місцем на автостоянці було надано інваліду війни.

На прийом також прийшли активні громадяни нашого міста, яких хвилював цілий ряд питань, таких як, майбутнє підвищення тарифів на водозабезпечення, роботи МКП «Теплодарводоканал»  по заміні водопроводу, по поліпшенню роботи очисних споруд, хто і як контролює роботу ТОВ ЖЕБП «Наше місто», коли будуть приведені у відповідний стан підвали наших будинків, строки повного демонтажу басейну, яка робота проводиться по зменшенню кількості безпритульних тварин в нашому місті, наявність комунального майна, використання бюджетних коштів та механізм їх розподілу, і нарешті, що чекає місто і його мешканців в новому опалювальному сезоні.

Олегом Юрійовичем на всі питання були надані вичерпні відповіді, а також було запропоновано, для отримання більш детальної інформації, звернутись до органів виконавчого комітету письмово.

Трекбэк з Вашого сайту.

Залишити коментар

Ви повинні увійти щоб залишити коментар .