УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ 18.06.2019 р. з 13.00 год до 20.00 год

У зв’язку з проведенням планово-ремонтних робіт на мережі централізованого водопостачання буде відключення водопостачання в м. Теплодар 18.06.2019 р. з 13 00 год до 20 00 год.

Адміністрація МКП «Теплодарводоканал»

Засідання чергової п’ятдесят четвертої сесії Теплодарської міської ради сьомого скликання

27 червня 2019 року о 14.00 годині в залі засідання міської ради відбудеться пленарне засідання чергової п’ятдесят четвертої сесії Теплодарської міської ради сьомого скликання

Рекомендований порядок денний:

(більше…)

Проведено засідання міської комісії з питань захисту прав дитини

04 червня 2019 року міський голова Жовнір Михайло Васильович провів чергове засідання міської комісії з питань захисту прав дитини.

Комісія розглянула питання: про доцільність позбавлення батька батьківських прав; про повернення дитини в біологічну сім’ю; про визначення місця проживання малолітньої дитини; про надання дозволу на вчинення правочину; про визначення ім’я та прізвища дитини;про стан виконання батьками своїх обов’язків з виховання дітей. Також були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

 Питання детально вивчені, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті виважені рішення, надані доручення структурним підрозділам, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

В місті розпочато проведення цільової профілактичної операції «Літо-2019»

В літні місяці структурами, причетними до роботи з сім’ями з дітьми, посилена увага до забезпечення особистої безпеки дітей, належного рівня житлово-побутових умов їх утримання та виховання, протидії злочинності, попередження бродяжництва та безпритульності неповнолітніх, нещасних випадків серед дітей. З цією метою в місті проводиться цільова профілактична операції «Літо-2019».

Звертаємось до батьків: пам’ятайте, що сім’я – це основа розвитку особистості і кожна дитина має право на щасливу сім’ю! Дайте своїм дітям можливість бути щасливими! Виховуйте гідну особистість!

        Продовжується чемпіонат Біляївського району з футболу, в якому приймають участь юнацька та основна команди м.Теплодару. Цьогорічні їх виступи вдалими назвати не можна, але останні матчі додали оптимізму. В шостому турі теплодарці приймали команди «Сокіл» з с.Градениці.

(більше…)

ОГОЛОШЕННЯ

         13 червня  2019 року о 10.00 год. в кабінеті міського голови Жовніра М.В. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

Рекомендований порядок денний:

(більше…)

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ 11.06.2019 р.

ПОВІДОМЛЕННЯ

У зв’язку з проведенням планово-ремонтних робіт на мережі централізованого водопостачання буде відключення водопостачання в м. Теплодар 11.06.2019 р. з 13 00 год до 18 00 год.

Адміністрація МКП «Теплодарводоканал

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo