65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: teplodar-city@odessa.gov.ua, ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-а річниця виводу військ з Афганістану.

Ми схиляємо голови перед тими, хто мужньо пройшов страшне «афганське пекло». У нашій пам’яті навіки залишаться ті, хто ціною власного життя виборював мир.

Шановні воїни-інтернаціоналісти, ваш досвід, мудрість неоціненні і вкрай необхідні українській армії та нашим бійцям. Лише об’єднавшись, ми захистимо рідну Батьківщину – землю справжніх Героїв та відданих патріотів.

У цей знаменний день бажаю усім воїнам здоров’я, невичерпних сил, благополуччя і найголовніше – миру у рідній державі.

З повагою, міський голова Михайло Жовнір

29 січня – День працівників пожежної служби України

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників пожежної охорони України! На вас покладено нелегку та дуже почесну місію – захищати нас від вогняного лиха. Ваша професія об’єднує сильних духом, загартованих нелегкими випробуваннями, високопорядних людей.
Ви присвятили себе боротьбі з вогнем та готові у будь-яку хвилину прийти на допомогу.
Здоров’я і наснаги у вашій нелегкій професії!

З Днем Збройних Сил України

%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%bd%d0%b0%d0%b7%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%8f-1Дорогі захисники Вітчизни!

Сердечно вітаю вас із Днем Збройних Сил України. Бажаю здоров’я, щастя, благополуччя та родинного затишку.

На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Історія Української держави, і її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують її. А народ відповідає на це любов’ю та пошаною.

З повагою, міський голова Михайло Жовнір

СТИПЕНДІЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ОБДАРОВАНИМ ДІТЯМ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 У 2016 році засновано стипендію Одеської обласної ради обдарованим дітям Одеської області (рішення Одеської обласної ради від 17 червня 2016року № 178-УІІ «Про затвердження Положення про виплату стипендії Одеської обласної ради обдарованим дітям Одеської області»).

Всеукраїнський день працівників культури

Шановні працівники культури !

        Сердечно вітаю Вас з професійним святом –  Всеукраїнським днем працівників культури. Вітаю всіх тих, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу !

Здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім’ям,  реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії  і  мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою, відділ культури виконавчого комітету Теплодарської міської ради

ВІДДІЛЕННЯ ТДЮСШ – НАЙКРАЩЕ

Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації видав наказ про підсумки огляду-конкурсу на кращу організацію спортивної роботи серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивно-оздоровчих центрів та відділень з видів спорту Одещини за 2016 рік.

Приємно, що успішні виступи юних теплодарців на обласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях  теж отримали високу оцінку. Теплодарська ДЮСШ в числі кращих з рейтингу олімпійських видів спорту серед ДЮСШ районів області, що не мають категорії.

Привітання з нагоди Дня Державного Прапора та дня Незалежності України!

Щиро вітаю вас з Днем державного прапора і

Днем Незалежності України!

Двадцять шість років тому здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй землі. Безумовно, роки незалежності  стали випробуванням для всіх нас – на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. Проте не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України спроможний поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів і крові. Отож, будьмо впевнені у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане, і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму. У нас є всі підстави бути певними в своїх силах і з оптимізмом дивитися в прийдешнє. За час незалежності ми довели, що здатні долати труднощі і досягати успіху. Для цього нам потрібна єдність і солідарність, зосередження спільних зусиль на загальнонаціональній справі.

Шановні співвітчизники! Бажаю вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах! Нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові добрі справи в ім’я нашої України та її майбутніх поколінь.

З Днем Державного прапору! З Днем Незалежності України! 

Слава Україні!
З повагою міський голова Михайло Жовнір