65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: teplodar-city@odessa.gov.ua, ispolkom@trada.gov.ua

Оголошення

    Виконавчий комітет Теплодарської міської ради (відділ у справах сім’ї та молоді) проводить поновлення банку даних дітей, які бажають оздоровитись під час літніх канікул за бюджетні кошти.

Міжнародний день вишиванки

    Щороку, в третій четвер травня, відмічається Міжнародний день вишиванки. У цьому році  свято припадає на 18 травня.  В Україні вишиванка  вважається оберегом від усього лихого і символізує родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. До свята може долучитися кожний бажаючий, одягнувши 18 травня вишиванку.

Особистий прийом громадян

09 червня 2017 року з 15.00 до 17.00 в Іллічівській місцевій прокуратурі Одеської області буде проводитись особистий прийом громадян заступником прокурора Одеської області Добросердовим Артуром Ринатовичем.

ОГОЛОШЕННЯ

25 травня  2017 року об 14.00 в залі засідання міської ради відбудеться засідання двадцять п’ятої сесії Теплодарської міської ради сьомого скликання

 Рекомендований порядок денний:

Звернення до мешканців міста!

Шановні мешканці міста Теплодар, виконавчий комітет Теплодарської міської ради закликає Вас до бережливого ставлення до майна нашої громади.

В рамках двомісячника з благоустрою та підготовки до святкування Дня міста в місті проводяться певні роботи з благоустрою, наприклад, оновлення зелених насаджень, ремонт та встановлення нових сміттєвих урн, покіс трави, фарбування лавок та освітлювальних опор, заміна ламп на вуличних ліхтарях та інше. Але, одразу після фарбування ліхтарів на них були розклеєні оголошення, які повинні розміщуватись на встановлених для цього дошках, розбиваються лампи освітлення, вириваються зелені насадження.

Будьте бережливими! Любіть свій дім! Любіть своє місто!

Виконавчий комітет ТМР